Pagerbti Panevėžio miesto mokytojai

atsisiųsti
Panevėžys
Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Panevėžio miesto savivaldybė

Šiandien Tarptautinės mokytojų dienos proga Juozo Miltinio dramos teatre pasveikinti Panevėžio miesto mokyklų bei ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogai, vadovai, įteiktos Metų mokytojo premijos.

„Būti mokytoju yra sudėtingas mokslas. Tačiau drauge tai yra ypatingas menas. Sugebėti prieiti, sudominti ir ateities iššūkiams paruošti jauną žmogų. Dėkoju kiekvienam iš Jūsų už gebėjimą derinti mokslą ir meną. Už kasdienes pastangas vaikams atiduoti tai, ką turite geriausio. Už kantrybę vaikišką judrumą ir jaunatvišką išsiblaškymą paverčiant stipria ateities Lietuvą kuriančia jėga. Tegul Jūsų akademinės ir gyvenimiškos pamokos visuomet randa kelią į vaikus, tegul ne tik mokiniai, bet ir jų šeimos visuomet supranta, kokią svarbią misiją atliekate. Gražios šventės visiems!“, – sveikinimo kalbą sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Renginio metu buvo pasveikintos Meilės Lukšienės premijos laureatė „Šaltinio“ progimnazijos geografijos, gamtos ir žmogaus mokytoja Ligita Urbonienė ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino medaliu už pedagoginius nuopelnus, profesionalumą, inovatyvius į mokinių pažangą orientuotus sprendimus apdovanota „Vilties“ progimnazijos pradinių klasių mokytoja ekspertė Asta Sakalienė.

Už puikius veiklos rezultatus, siekiant ugdymo kokybės, taikant inovatyvius ugdymosi metodus 1000 Eur premija apdovanoti Panevėžio „Šviesos“ ugdymo centro mokytojas, spec. pedagogas metodininkas Artūras Mažeika, Alfonso Lipniūno progimnazijos, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Danguolė Kviliūnienė ir Panevėžio pradinės mokyklos socialinė pedagogė metodininkė Lina Seferoglu.