Pagerbti konkurso „Gražiausiai tvarkoma Trakų rajono sodyba ir aplinka 2023“ nugalėtojai

dsc_1049
Trakai
Sigitos Nemeikaitės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Trakų raj. savivaldybės inf.

Trakų rajono savivaldybė, skatindama gyventojų, bendruomenių, įmonių, įstaigų ir organizacijų tvarkingos bei išpuoselėtos aplinkos kūrimą, saviraišką, eksperimentavimą, originalumą, taip pat siekdama motyvuoti rajono gyventojus aktyviai puoselėti šalia pastatų esančias erdves apdovanojo konkurso „Gražiausiai tvarkoma Trakų rajono sodyba ir aplinka 2023“ nominantus.

Apdovanojimai buvo įteikti spalio 17 dieną Trakų rajono savivaldybės Didžiojoje salėje. 

Meras Andrius Šatevičius konkurso dalyviams padėkojo už Trakų rajono puoselėjimą ir gražinimą bei palinkėjo nesustoti ir toliau kurti malonią, jaukią gyventi aplinką. 

Konkurso dalyviai turėjo galimybę dalyvauti dirbtuvėse, kuriose buvo kuriami darbai  iš augalų ir molio. Dirbtuvėse buvo galima pasigaminti dekoracijas savo kiemui, pritaikyti įdomių aplinkos puoselėjimo idėjų. Kraštovaizdžio architektė, „Geltono karučio“ kursų lektorė Lina Puodžiūtė-Ragauskienė skaitė paskaitą apie tvaraus sodo kūrimo tendencijas.

Nominacijos „Gražiausiai tvarkoma Trakų rajono sodyba ir aplinka 2023“ 1 vietos nugalėtoja pripažinta Alina Januškaitė.

Nominacijos „Gražiausiai tvarkoma Trakų rajono sodyba ir aplinka vienkiemiuose, kaimuose, miesteliuose ir miestuose“ 2 vietos nugalėtojas – Vitalijus Aleksiūnas, 3 vieta skirta Jolantai ir Robertui Masiulevičiams.  

Nominacijos „Gražiausiai tvarkoma Trakų rajono daugiabučių namų, įstaigoms ir įmonėms priklausanti aplinka kaimuose, miesteliuose ir miestuose“ 2 vietos nugalėtojas – Lentvario miesto lopšelis-darželis „Šilas“, 3 vieta skirta  daugiabučio namo savininkų bendrijai „Skaistis“.

Tarp konkurso „Gražiausiai tvarkoma Trakų rajono sodyba ir aplinka 2023“ dalyvių fotonuotraukų, publikuotų Trakų rajono savivaldybės „Facebook“ paskyroje, daugiausia patiktukų surinko Danguolės ir Gintaro Banuškevičių sodyba.