Pagerbti geriausi Anykščių krašto sportininkai

1-3-scaled
Anykščiai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  AKKSC informacija

Sausio 12 dieną Anykščių Kultūros centre vyko išskirtinis renginys, kurio metu buvo pagerbti geriausi praėjusių metų rajono sportininkai, treneriai, klubai, taip pat ir – sporto iniciatyvos bei rėmėjai.

„Jeigu paklaustum, kas labiausiai šlovina kraštą, kiekvienas net nesusimąstydamas pasakytų, kad tik išsilavinusios ir šviesios asmenybės: mokslininkai, rašytojai, menininkai ir sportininkai.

Sportas kaip gyvenimo būdas daugeliui jaunų žmonių tapo gyvenimo kelrodžiu, troškimų objektu. Dalyvavimas sportiniame gyvenime jiems padėjo susirasti ištikimų ir gerų draugų, o tūkstančiams sporto sirgalių suteikė neapsakomai malonių išgyvenimų – juk sporte yra daug azarto ir intrigos, – tokiais žodžiais šventę pradėjo aktorius Gediminas Storpirštis. – Anykščių sportas vienija, motyvuoja ir buria įvairių sporto šakų atstovus bei jų trenerius, kurie garsina ne tik Anykščių kraštą, bet ir Lietuvą pasaulyje.“

Susirinkusius laureatus sveikino Anykščių rajono vicemerė Audronė Savickienė, AKKSC direktorius Arvydas Krikščiūnas bei jo pavaduotoja Sonata Veršelienė.

Pasibaigus apdovanojimų ceremonijai gausiai susirinkę žiūrovai galėjo išgirsti G. Storpirščio atliekamų dainų. Jam akompanavo Daumantas Slipkus.

Geriausi 2023 metų Anykščių KKSC sportininkai:

Eglė Savickaitė (slidinėjimas), Mikas Vildžiūnas (biatlonas), Julius Bačkulis (plaukimas), Kipras Gvozdas (graikų–romėnų imtynės), Kipras Puikis (graikų–romėnų imtynės), Kasparas Juodelis (graikų–romėnų imtynės), Gintarė Bražaitė (sunkioji atletika), Danielius Kanonovas (sunkioji atletika), Mantas Judickas (krepšinis), Eitvydas Sriubas (krepšinis).

Perspektyviausi 2023 metų Anykščių KKSC sportininkai:

Žemyna Ažubalytė (žirginis sportas), Martynas Silickas (sunkioji atletika), Haroldas Čižauskas (krepšinis), Matas Gražys (slidinėjimas), Gabrielė Ambraškaitė (plaukimas), Juozas Augustinavičius (biatlonas).

Geriausi 2023 metų Anykščių KKSC treneriai:

Bronius Vitkūnas (biatlonas), Renatas Puikis (graikų–romėnų imtynės), Ramūnas Šližys (krepšinis).

Sporto iniciatyvos:

Gintautas Kovalenka.

Sporto klubai arba sporto entuziastai:

Valdas Skliaustys (bėgimas), Lukas Leonavičius (kartingų lenktynės), Gabrielė Šilaikaitė (karatė).

Sporto renginių rėmėjai:

Anykščių „Rotary“ klubas, Anykščių „Kredito Unija“, Romualdas Vitkus.

Anykščių mero Kęstučio Tubio padėka ir apdovanojimas:

Evelina Navašinskaitė (nardymas)