Pagerbti Europos kultūrizmo ir kūno rengybos (fitneso) čempionato nugalėtojai

Šiauliai

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

3897

Šiaulių miesto savivaldybėje meras pasveikino  kultūrizmo ir kūno rengybos čempionato prizininkus, kurie laimėjo medalius gegužės 4–7 dienomis Ispanijos mieste Santa Suzanoje vykusiame Europos kultūrizmo ir kūno rengybos čempionate (IFBB). Šiaulių miesto sportininkai iškovojo tris prizines vietas – parsivežė aukso ir sidabro medalius.

Į Šiaulius grįžusius čempionato dalyvius pasveikinęs Šiaulių miesto meras Artūras Visockas padėkojo, kad jie garsina ne tik Lietuvą, bet ir mūsų miestą. Miesto vadovas linkėjo pasiekti gerų rezultatų 2018 metų pasaulio čempionate, į kurį sportininkai planuoja vykti.

Ispanijoje vykusiame Europos kultūrizmo ir kūno rengybos čempionate dalyvavo daugiau nei 1500 dalyvių iš 43 įvairių šalių. Lietuvai atstovavo 25 rinktinės sudėtyje esantys sportininkai, iš jų 5 buvo šiauliečiai, klubo „Fit house“ nariai. Iš viso lietuviai parsivežė 7 medalius o Šiaulių klubui atstovaujantys nariai – 3.

Šiaulių klubo „Fit house“ narys, vyrų kultūrizmo atstovas Vytautas Žylė iškovojo I vietą kultūrizmo kategorijoje iki 80 kg. Kartą per savaitę iš Klaipėdos į Šiaulius pas trenerį Arūną Vandį atvažiuojantis, dabar jau čempiono vardą turintis sportininkas „Fit house“ klube treniruojasi dvejus metus.

Rasa Selemonavičiūtė, moterų veteranių bikinio kategorijos dalyvė, Europos čempionate iškovojo vicečempionės titulą. 14 metų sportuojanti atletė dalyvavo įvairiuose čempionatuose, tačiau sakė, kad vis dar jaudinasi prieš pasirodymus.

Skirmantė Puzinaitė, dalyvaudama naujoje „Wellness“ moterų kategorijoje, laimėjo II vietą. Trečius metus sportuojanti mergina pirmą kartą rungtyniavo tokio lygio varžybose ir iškart iškovojo garbingą pergalę. Pasak sportininkės, ši pergalė ją tik paskatins toliau sportuoti ir siekti aukštesnių rezultatų.

„Fit house“ klube sporto treneriu dirbantis Arūnas Vandys po čempionato, kur jo auklėtiniai laimėjo prizines vietas, sako, jaučiasi labai pakiliai. Nuo 15 metų aktyviai sportuojantis vyras dabar prižiūri sportininkus 6 kartus per savaitę vykstančiose treniruotėse.