Sportas2017 m. Lapkričio 15 d. 15:45

Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos auklėtinių sportinės varžybos

Tauragė

20328

Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijoje įvyko draugiškos mergaičių tinklinio varžybos.

2017 m. lapkričio 12 d. Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijoje įvyko draugiškos mergaičių tinklinio varžybos, kuriose dalyvavo jaunųjų tinklininkių komandos iš Klaipėdos, Palangos ir Pagėgių. Po įtemptų kovų pergalingai laimėjo Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos jaunosios tinklininkės (treneris Antanas Musvydas). Antroji vieta atiteko I-ajai Klaipėdos komandai. Komados apdovanotos saldžiais prizais ir gaiviaisiais gėrimais.

2017 m. U-17 I-os lygos (berniukai gimę 2001 m. ir jaunesni) finalinis etapas vyko šių metų spalio 28-29 dienomis Tauragėje FK „Tauras“ dirbtinės dangos stadione.

Vakarų/Šiaurės regione pirmąją vietą iškovojo Palangos FK "Palanga" komanda, o antrąją - Tauragės FK "Tauras" apskrities rinktinė, tai berniukai iš Jurbarko, Pagėgių (Dominykas Popa, Arijus-Zenonas Lankauskas, Paulius Žvirblis, Nedas Zyliavas, Dilonas Rupšys) ir Tauragės miesto.

Finale susitiko dvi Vakarų/Šiaurės regiono komandos FK "Tauras" Tauragė ir Palangos FK "Palanga". Šios komandos įnirtingai tarpusavyje kovojo ir čempionate. Per tris susitikimus du kartus buvo stipresni palangiškiai, o vienos rungtynės pasibaigė lygiosiomis, todėl lemiamos rungtynės buvo įnirtingos ir atkaklios.

Palangos FK "Palanga" užėmė pirmą vietą (3:1) ir įgijo teisę 2018 m. žaisti Elitinėje U-17 lygoje, o FK "Tauras" lapkričio mėnesį žais su septinta ELIT U-17 lygos komanda dėl patekimo į Elitinę U-17 lygą.

Paulius Trijonis tapo rezultatyviausiu FK "Tauras" komandos nariu, įmušęs tris įvarčius, tiek pat - tris įmušė ir Palangos atstovas ir dėl to, kad puikiu perdavimu finalinėse rungtynėse sukūrė progą pelnyti savo komandos draugui trečiąjį įvartį, rezultatyviausiu finalinių rungtynių žaidėju tapo palangiškis.

Finalinio turnyro geriausiu gynėju pripažintas FK "Tauras" žaidėjas Jonas Toliušis.