Pagėgių savivaldybės Jaunimo reikalų taryba lankėsi Kretingoje: užmegzti nauji ryšiai

1
Pagėgiai
Pagėgių savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pagėgių savivaldybė

Pagėgių savivaldybės Jaunimo reikalų taryba buvo išvykusi į Kretingos rajono savivaldybę, kurioje vyko jungtinis savivaldybių jaunimo reikalų tarybų susitikimas. Susitikimo tikslas buvo susipažinti su Kretingos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos nariais, pabendrauti, sužinoti kaip jaunimo politika yra įgyvendinama jų savivaldybėje ir žinoma užmegzti naujus ryšius.

Susitikimo metu Pagėgių savivaldybės ir Kretingos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pristatė savo vykdytas veiklas, dalinosi patirtimi, kaip jaunimas į(si)traukiamas į sprendimų priėmimą.

Taip pat aptarti iššūkiai, su kuriais susiduriama veikloje, dirbant jaunų žmonių interesams.

Buvo suteikta galimybė apsilankyti jaunimo lankytinuose objektuose Kretingoje.

Aplankytas Kretingos atviras jaunimo centras, kuris ypatingai yra lankomas jaunuolių, per dieną apsilanko apie 50 jaunimo atstovų.

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka jaunuolius nustebino moderniu ir dideliu pastatu, erdviomis erdvėmis, joje taip pat įkurta Atvira jaunimo erdvė. Aplankytas ir pernai metų spalį atidarytas Kretingos sporto centras. 

Pasak savivaldybių jaunimo reikalų tarybos pirmininkių, Pagėgių savivaldybės vicemerės Ligitos Kazlauskienės ir Kretingos rajono savivaldybės vicemerės Vaidos  Jakumienės – pirmo susitikimo metu išsakytos mintys, pristatytos patirtys, užmegztas ryšys užtikrins Pagėgių savivaldybės ir Kretingos rajono savivaldybių jaunimo reikalų tarybų tolesnį glaudų bendradarbiavimą.