Sportas2019 m. Gegužės 17 d. 13:35

Pagėgių savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų žaidynių lengvosios atletikos 4-kovės varžybos

Tauragė

Reporteris DovilėŠaltinis: Etaplius.lt

84257

Gegužės 8 dieną, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos stadione, vyko bendrojo ugdymo mokyklų žaidynių lengvosios atletikos 4-kovės varžybos. Dalyvavo trys mokyklos: Algimanto Mackaus gimnazijos dvi komandos (mokytojai - Loreta Gečienė, Svetlana Musvydienė, Stanislovas Balčėnas), Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija (mokytojai - Danutė Baltrušaitienė, Eligijus Kriaučiūnas). Natkiškių Zosės Petraitienės mokykla (mokytojas Antanas Musvydas).

Pirmas vietas ir teisę dalyvauti Lietuvos zoninėse varžybose Palangoje gegužės 16 dieną iškovojo Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos mergaičių komanda ir Algimanto Mackaus gimnazijos I berniukų komanda. Antras vietas iškovojo Natkiškių Zosės Petraitienės mokyklos mergaičių komanda ir Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos berniukų komanda. Trečią vietą iškovojo Algimanto Mackaus gimnazijos I mergaičių komanda ir Algimanto Mackaus gimnazijos II berniukų komanda. Ketvirtoje vietoje liko Algimanto Mackaus gimnazijos II mergaičių komanda ir Natkiškių Zosės Petraitienės mokyklos berniukų komanda.

Asmeninėse 4-kovės varžybose nugalėtojais tapo Nagrockaitė Gintarė (262 taškų), Jakonis Ignas (161 taškų) iš Vilkyškių, antrąją vietą iškovojo Kebeliūtė Jesinta (168 taškų), Antanaitis Karolis (154 taškų) iš Natkiškių ir trečiąją vietą iškovojo Bagdonaitė Greta (167 taškų) iš Vilkyškių, Grigelis Deividas ( 147 taškų) iš Pagėgių.

60 m bėgimo rungtyje Ivietą laimėjo Nagrockaitė Gintarė (8,93 s), Jakonis Ignas (8,63 s) iš Vilkškių.

II vietą - Kebeliūte Jesinta iš Natkiškių (9,19 s) ir Žilinskas Paulius iš Pagėgių (8,70 s). III vieta atiteko Bernotaitei Tajai (9,36 s) ir Antanaičiui Karoliui (8,84 s) iš Natkiškių.

Šuolio į tolį rungtyje Ivietą laimėjo Nagrockaitė Gintarė (4,72 m) iš Vilkškių, Žilinskas Vėjūnas (4,19 m) iš Pagėgių, IIvietą - Bagdonaitė Greta (3,69 m) iš Vilkškių ir Lacis Mantas (4,18 m) iš Pagėgių. III vieta atiteko Ramanauskaitė Jogailė (3,67 m) bei Lacis Gabrielius (4,18 m) iš Pagėgių.

Kamuoliuko metimo rungtyje I vieta atiteko Nagrockaitei Gintarei (43,50 m) ir Stuguriui Domantui (60,20 m) iš Vilkškių, II vieta - Bladaitytei Vestai (36 m) iš Pagėgių, Antanaičiui Karoliui (58 m) iš Natkiškių, III vieta- Norbutaitei Robertai (33 m) iš Pagėgių ir Kelertui Viliui (54 m) iš Vilkyškių.

500 m bėgime I vietą laimėjo Nagrockaitė Gintarė iš Vilkškių (1:49,3), II vietą - Bernotaitė Taja iš Natkiškių (1:51,26), III vietą - Kebeliūtė Jesinta iš Natkiškių (1:53,96).

800 m bėgimo rungtyje Ivietą laimėjo Dovydovas Audrius iš Pagėgių (2:57,17), II vietą - Jonelaitis Vilius iš Pagėgių (3:00,44), III vietą - Antanaitis Karolis iš Natkiškių (3:02,49).