Pagėgiškiai dainuos konkurso  „Dainų dainelė“ televizijos etape

DSC_0423-scaled
Pagėgiai
Pagėgių savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pagėgių savivaldybė

Šiais metais per Lietuvą vilnija jubiliejinis televizijos konkursas ,,Dainų dainelė“, švenčiantis 50 metų sukaktį. Pirmieji konkurso turai vyksta rajonuose ir savivaldybėse, antrieji – zonose, tretieji – televizijoje, na o konkurso laureatai dainuoja koncerte Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Sausio 26 d. Šilalės meno mokykloje vyko zoninis turas, kuriame dalyvavo jaunieji dainininkai iš Tauragės, Šilalės, Jurbarko, Raseinių, Kelmės ir Pagėgių. Juo vertino profesionali 9 narių komisija: pirmininkas – Martynas Staškus, Lietuvos operos ir baleto teatro dirigentas, nariai: Artūras Novikas, A. Noviko džiazo mokyklos meno vadovas, Žilvinas Meškuotis, „Dainų dainelės“ programos koordinatorius  ir po vieną atstovą iš visų rajonų.

Pagėgių savivaldybę atstovavo ir komisijoje dirbo Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos vyr. muzikos mokytojas Sigitas Stankus.

Vasario 7 d. buvo paskelbti TV konkurso „Dainų dainelė“ pereinamieji balai.

Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad visi trys Pagėgių kolektyvai, kurie dalyvavo zoniniame ture Šilalėje ir buvo įvertinti aukštais balais, dainuos finaliniame jubiliejinės „Dainų dainelės“ etape televizijoje!

Tad nuoširdžiai sveikiname: Pagėgių vaikų lopšelio – darželio solistę Kamilę Bartkevičiūtę (mokytoja Regina Pilkionienė, koncertmeisterė Evelina Norkienė), Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos solistą Rolandą Gečą (mokytoja Irena Ubartienė, akompaniatorė Ugnė Garmutė) ir Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos  merginų vokalinį ansamblį – Evitą Pilkionytę, Gabiją Oberauskaitę, Rugilę Milašauskaitę, Rugilę Jonelytę, Kotryną Norkutę, Kamilę Putytę, Urtę Sauspreikšaitytę, Gabiją Račkauskaitę, Gabiją Gudaitytę, Anetą Pociūtę ir Dariją Šegždaitę (mokytoja Regina Pilkionienė, koncertmeisterė Evelina Norkienė).