„Pagėgiai – laiko labirintuose“ traukė ir sportui neabejingus kraštiečius

Pagėgiai

Reporteris SantaŠaltinis: Etaplius.lt

100207

Rugsėjo 14 d. Pagėgių krašto šventės „Pagėgiai – laiko labirintuose“ metu vyko sportinės varžybos.

Tradiciniame bėgime „Mikytai – Pagėgiai“ užsiregistravo 101 dalyvis iš Pagėgių, Šilutės bei Tauragės savivaldybių. Nugalėtojai buvo suskirstyti ir apdovanoti pagal amžiaus grupes.

Mergaičių iki 12 m. amžiaus grupėje nepralenkiama buvo ir pirmą vietą iškovojo M. Prėlitytė, antrą vietą užėmė K. Kerpytė, trečią – L. Lukoševičiūtė. Berniukų iki 12 m. amžiaus grupėje pirmos vietos nugalėtoju tapo D. Puodžiūnas, antros – G. Lacis, trečios – G. Mickus.

Mergaičių 13-16 m. amžiaus grupėje geriausią rezultatą pasiekė ir pirmos vietos nugalėtoja tapo G. Šiaudvytytė, antros – K. Stankutė, trečios – G. Grublytė. Berniukų 13-16 m. amžiaus grupėje greičiausias buvo E. Grubys, antras – N. Kuturys, trečias – E. Digaitis.

Merginų 17-34 m. amžiaus grupėje absoliučia nugalėtoja tapo J. Baciutė, antrą vietą užėmė G. Bušniauskaitė, trečią – K. Butavičiūtė. Vyrų 17-34 m. amžiaus grupėje greičiausias buvo J.Budrikas, antras – R. Serapinas, trečias – O. Kriaučiūnas.

Moterų 35 m. ir daugiau amžiaus grupėje nugalėtojos vardą iškovojo D. Kaubrienė, R. Gečienė buvo antra, V. Šetkuvienė – trečia. Vyrų 35 m. ir daugiau amžiaus grupėje nugalėtoju pripažintas E. Kriaučiūnas, antrą vietą užėmė – R. Puodžiūnas, trečią – A. Bielibis.

Bėgimo nugalėtojų apdovanojimai vyko iš karto po bėgimo, suskaičiavus rezultatus. Visus dalyvius ir nugalėtojus sveikino Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė ir Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas. Pasidžiaugta, kad kasmet vykstantis tradicinis bėgimas „Mikytai – Pagėgiai“ pritraukia būrį sporto mylėtojų ne tik iš Pagėgių, bet ir iš aplinkinių savivaldybių.

Krepšinio entuziastai rungėsi krepšinio „3x3“ turnyre Pagėgių savivaldybės mero Vaido Bendaravičiaus taurei laimėti. Iš devynių įnirtingai kovojusių komandų, Pagėgių savivaldybės mero taurę iškovojo ir absoliučia čempione pripažinta komanda „BC Rambynas“ (M. Šikšnius, R. Bačiulis, L. Petkevičius, D. Viršilas). Antros vietos nugalėtoja tapo komanda „Draugai“ (A. Musvydas, L. Juška, L. Sudeikis, E. Fetingis), o trečią vietą iškovojo komanda „Žemės ūkis“ (K. Skrodenis, J. Levickas, K. Pilkis, M. Bartkus).

Krepšinio turnyro rezultatai buvo paskelbti šventės atidarymo metu. Krepšinio komandų nugalėtojus sveikino ir apdovanojimus teikė Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius ir Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas.