PAGD: daugiabutyje Viršuliškėse buvo pastebėtas galimai vaiko kūnas

20240102LBAL65355
Vilnius
BNS Fotobanko nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Daugiabutyje Viršuliškėse naktį buvo pastebėtas galimai vaiko kūnas, BNS patvirtino Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) atstovė Vida Šmigelskienė.

„Šią naktį 4.17 val. vykdant išorinę žvalgybą buvo pastebėtas galimai vaiko kūnas“, – sakė V. Šmigelskienė.

Anksčiau gaisro metu buvo skelbta apie dingusį vaiką.

Dar antradienį buvo pranešta apie ugniagesių gaisravietėje pastebėtą suaugusio žuvusiojo kūną, tačiau ugniagesiai neturėjo galimybės prie jo prieiti.

Antradienį apie 11 val. kilęs gaisras trečiadienio rytą likviduotas, patvirtino PAGD atstovė.

„7 val. 12 min.  paskelbta gaisro likvidacija, ugniagesiai toliau vykdo baigiamuosius darbus“, – informavo V. Šmigelskienė.

PAGD direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Kanapickas sakė, kad nepilnamečio kūnas buvo pastebėtas per ketvirto aukšto langą. Ugniagesiai dirbti pastato viduje vis dar negali dėl nestabilių pastatą laikančių konstrukcijų.

„4 val. 17 min. išsisklaidžius dūmams, atvėsus konstrukcijoms ir nustojus garavimui buvo pastebėtas iš išorės pro ketvirto aukšto langą kūnas, spėjam, kad nepilnamečio asmens“, – trečiadienio rytą LRT radijui sakė M. Kanapickas.

PAGD direktoriaus pavaduotojas patvirtino, jog daugiau žuvusiųjų neturėtų būti, nėra informacijos apie pastate galėjusius būti kitus asmenis.

M. Kanapickas teigė, jog šiuo metu sprendžiama, kaip sutvirtinti pastato laikančiąsias konstrukcijas, kad jis negriūtų ir ugniagesiai galėtų patekti į vidų.

Kaip skelbta, antradienį, apie 11.16 val., Vilniuje, Viršuliškių gatvėje, daugiabučio namo bute, įvyko sprogimas ir gaisras, per juos buvo pažeistos vidinės namo sienos bei tarpaukštinės perdangos, išdegė šešių butų patalpos bei apgadinti namo kieme stovėję keturi automobiliai.

Kaip skelbė ugniagesiai, apie 15.33 val. gaisras buvo lokalizuotas.

Sostinės savivaldybė degusiame daugiabutyje Viršuliškėse antradienio vakarą paskelbė ekstremalią situaciją.

Pasak savivaldybės, gaisro metu užsiregistravo 57 namo gyventojai, iš jų 18 žmonių, tarp kurių du vaikai, buvo laikinai apgyvendinti viešbutyje, likę gyventojai nusprendė apsistoti pas artimuosius.

Penkiems nukentėjusiems buvo suteikta medikų pagalba. 

Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras, antradienį 11.16 val. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Vilniuje, Viršuliškių gatvės 101 name, įvyko sprogimas ir atvira liepsna dega keli butai.