Padėkos vakaras geraširdžiams, prisidedantiems prie Šiaulių miesto senjorų gerovės

Šiauliai
Šiaulių miesto savivaldybės globos namai Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Jaukų trečiadienio vakarą, Šiaulių miesto savivaldybės globos namų bendruomenė surengė Padėkos vakarą, skirtą pagerbti aktyviausius Šiaulių miesto savivaldybės globos namų rėmėjus ir socialinius partnerius.

Kiekvienas kilnus darbas ar graži paslauga keliauja iš širdies į širdį, Šiaulių miesto savivaldybės globos namų direktorė nuoširdžiai dėkojo renginio svečiams už ilgametį bendradarbiavimą ir kupinas gerumo širdis dovanodama dienos centro Goda, keramikės Solveigos Stanevičiūtės kurtas padėkas – keramikinius bendrystės dubenis ir keramikines draugystės vazas.

Renginio metu, savo talentais geraširdžius džiugino Berniukų ir jaunimo choras „Dagilėlis“, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos talentingasis akardionininkas Motiejus Dudnikas, lanksčiosios Šiaulių miesto meninės raiškos mokyklos „Incognito“ šokėjos,  muzikinę programą dovanojo, visų mylimas Dienos centro Goda „Spalvų muzikos orkestras“.

Renginyje dėkota Šiaulių miesto savivaldybės Socialinių paslaugų skyriaus vedėjai Ramutei Pilypienei, už nuolatinį bendradarbiavimą ir inovacijas socialinių paslaugų srityje.

Reikia labai norėti ir norai išsipildo – senjorų sensorinio ir maldos kambarių įrengimo idėjas išgirdo ir geranoriškai realizavo Šiaulių Vykinto Rotary klubo broliams ir klubo prezidentas Alvydas Rekašius.

Kaip prie gražių senjorų norų prisideda geros širdies žmogus – rezultatas visada džiugina. Už ilgametę draugystę, Lietuvos ir Švedijos specialistų bendradarbiavimą, tariame nuoširdų Ačiū Labdaros ir paramos fondo „Laisvės vartai“, vadovei Žydronei Stanienei.

Daug gražių padėkos žodžių tariame Globos namų bendruomenė draugui – kunigui Donatui Grabažiui.

Esame labai dėkingi Šiaulių moterų LIONS klubo prezidentei Rimai Sereikienei ir klubo narėms už Dienos centro Goda socialinių dirbtuvių viešinimą.

Dėkojame diagnostikos ir gydymo centro „Senojo Bokšto klinika“ direktoriui Tadui Kondratavičiui už rūpinimąsi Globos namuose gyvenančių senjorų sveikata.

Už ilgametę draugystę nuoširdžiai dėkojame Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos prefesorėms Liudai Radzevičienei ir Daivai Malinauskienei.

Studijų laikais gerbiama Ginta Gerikaitė mus mokė, kad gerumas – žmogaus sielos dosnumas ir vidinis grožis. Viskas kas gražu – iš žemės, o viskas kas gera – iš širdies. Nuoširdų ačiū tariame Šiaulių valstybinės kolegijos, Sveikatos priežiūros fakulteto dekanei.

Sakoma, kad žmonės laimingi, kai juos supa menas, dėkojame bendrų kūrybinių veiklų iniciatorei Lietuvos specialiosios kūrybos draugijai „Guboja“.

Nuolat mus maloniai nustebina „Maisto banko” Šiaulių padalinio bendruomenės narių gerumas ir profesionalumas, dėkojame padalinio vadovei Sandrai Šimaitytei ir ją supančiai geraširdžių komandai.

Už suteiktą galimybę Globos namų veiklas viešinti ne tik Šiaulių regione, bet ir visoje Lietuvoje, nuoširdžiai dėkojame Etaplius nuostabiai komandai už mūsų naujienų viešinimą Etaplius naujienų portale.

Už didelę gerumo širdį, drąsą įgyvendinti inovacijas prisidedant prie Globos namuose gyvenančių senjorų kūrybinių ir kultūrinių veiklų plėtojimo, nuoširdžiai dėkojame UAB „Extra Services“ vadovei Linai Zaboras.

Sportas – sveikata, o jei sportinės veiklos suburia gerų bičiulių būrį – laukia nuostabus laikas drauge. Didelį ačiū tariame UAB TZMO Lietuva direktorei Rūtai Bagdanavičienei už bendras, sportines iniciatyvas ir ilgametę draugystę.

Dėkojame įmonės „Mėsos meistrai“ prekybos vadovei Meilei Mažonienei už ilgametę draugystę su Šiaulių miesto savivaldybės globos namais.

Esame labai dėkingi UAB Šiaulių spaustuvės vadovams Stanislovui ir Linai Dikšams už Dienos centro Goda socialinių dirbtuvių pakuočių, kuriose nutūpia keramikos šedevrai ir gardūs skanėstai kūrimą.