Padėkite Žemaitijos turizmo informacijos centrui puoštis Kalėdoms

Padėkite Žemaitijos turizmo informacijos centrui puoštis Kalėdoms
Telšiai
Pixabay.com nuotr.
Egidijus Vaškelevičius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Žemaitijos turizmo informacijos centras

Artėja didžiausios metų šventės – Kalėdos. Žemaitijos turizmo informacijos centras, įsikūręs viename seniausių Telšių miesto pastatų – Svarstyklinėje, kasmet pastato viduje puošia kalėdinę eglę. Ji būna padabinta žaislais, kurie primena miesto istoriją ar žmones, yra tvarūs ir atspindi svarbiausias aktualijas.

Šiemet Žemaitijos turizmo informacijos centras savo kalėdinę eglę ketina puošti jūsų atsiųstomis nuotraukomis, kuriose pagautos akimirkos su savo minkščiausiu, jaukiausiu ir ištikimiausiu draugu – meškinu. Nuotraukos gali būti padarytos šiandien, vakar ar prieš 100 metų, o jose galite būti jūs, jūsų vaikai, anūkai, pažįstami, išėję ar dar ateisiantys brangūs žmonės. Jos gali kelti sentimentus ar tapti sentimentais ateityje, o meškiai būtų gyvi, pliušiniai, mediniai, pūkuoti, garbanoti ar stikliniai. Svarbiausiai, kad iš nuotraukų sklistų šiluma ir meilė, draugystė ir atsidavimas, kad jūsų akys spindėtų.

Jei turite nuotraukų, kuriose įamžintos akimirkos su meškinu, kviečiame jas siųsti mums, Žemaitijos turizmo informacijos centrui, elektroniniu paštu telsiuturizmas@gmail.com arba palikti asmeninę žinutę socialinio tinklo Facebook paskyroje https://www.facebook.com/Zemaitijostic.

Susikurkime kartu minkštą ir jaukią kalėdinę nuotaiką!

Primename, kad Žemaitijos sostinė Telšiai – meškų miestas, kuriame įvairiausiose senamiesčio vietose galite rasti virš 50 paslėptų meškučių, o Žemaitijos turizmo informacijos centre kuriamas analogų Lietuvoje neturintis meškų muziejus.