Paauglė nežinojo esanti nėščia, kol po sijonu neišvydo vaiko galvytės

Paauglė nežinojo esanti nėščia, kol po sijonu neišvydo vaiko galvytės
Pasaulis
Freepik.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Dar viena neįtikėtina istorija apie nėščiąją, kuri nežinojo esanti nėščia. Šįkart paauglė mama buvo šokiruota dėl vaikelio gimimo. Mergina atskleidė, kad apie tai, jog laukiasi, sužinojo tik po mokyklinės uniformos sijonu išvydusi savo kūdikio galvą...

Ši istorija nutiko jau prieš ketverius metus, bet dabar 19-metė apie tai ėmė kalbėti socialiniame tinkle „TikTok“. Anot jos, tik po gimdymo ji sužinojo, kad tai buvo paslaptingas nėštumas, kurio nepavykdavo nustatyti.

Nėštumo testai nuolat rodė tik vieną juostelę, Alexis reguliariai sirgo mėnesinėmis, o viskas prasidėjo vieną vakarą, prieš einant miegoti. „Visiškai gerai praleidau dieną mokykloje, ruošiausi miegoti, tik šiek tiek skaudėjo nugarą, todėl išgėriau skausmą malšinančių vaistų“, – pasakojo ji.

Tuomet dar 15-metė Alexis kitą rytą pasisakė savo tėvams apie nuolatinį nugaros skausmą, bet jie manė, kad ji tik bandė gauti laisvą dieną antrąją mokslo metų dieną.

Bet tada prasidėjo gimdymas. „Eidama į tualetą, prieš išeidama į mokyklą, pajutau kažką keisto ir rėkiau mamai, kad galvoju, jog gimdysiu. Mano mama šaukė, kad nusileisčiau žemyn, tada pažiūrėjo į mano sijoną ir patyrė šoką, kai pamatė galvytę…“ – savo gimdymo istoriją atskleidė mergina.

Parengta pagal Dailystar.co.uk