P. Gražulis ketina dalyvauti Vilniaus mero rinkimuose: sureagavo ir R. Šimašius

Vilnius
BNS/Fotobankas nuotr.
Ignas Dobrovolskas Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Kandidatų į Vilniaus merus sąrašas pasipildė dar vienu pretendentu – sostinei vadovauti sieks Seimo narys, Tautos ir teisingumo sąjungos lyderis Petras Gražulis. Tai, kad P. Gražulis pateikė dokumentus Vilniaus mero rinkimams Eltai patvirtino Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) atstovė spaudai Indrė Ramanavičienė.

Į P. Gražulio potencialią kandidatūrą ir pasisakymą sureagavo sostinės meras
 
P. Gražulis portalui 15min komentuodamas savo potencialią kandidatūrą į sostinės merus pareiškė, kad „Vilnius labai suliberalėjęs, sugenderėjęs arba dar gal suhomoseksualėjęs miestas, bet dar gal yra normalios orientacijos...“. Į tokius žodžius sureagavo ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius, ironizuodamas, kad miesto nuotaikos ir stiliaus pasikeitimą oponentai vertina aukštai.
 
„Daug ką pavyko Vilniuje padaryti, kad turėtume geresnį miestą, dar daugiau liko padaryti. Tačiau nesitikėjau, kad bent jau miesto nuotaikos ir stiliaus pasikeitimą taip aukštai vertina oponentai“, – savo feisbuko paskyroje teigė R. Šimašius.
 
Sausio 4 d. VRK duomenimis, šiuo metu skaičiuojama 16 kandidatų į sostinės merus: Tomas Vytautas Raskevičius, Valdas Benkunskas, Stasys Jakeliūnas, Rasa Budbergytė, Eglė Radvilė, Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, Lukas Savickas, Valdas Tutkus, Aidas Gedvilas, Waldemar Tomaszewski, Mykolas Majauskas, Ramojus Girinskas, Vytautas Sinica, Petras Gražulis, Remigijus Lapinskas bei Artūras Zuokas.
 
VRK akcentuoja, kad šie kandidatai dar nėra registruoti oficialiai. Taip pat, anot I. Ramanavičienės, dar nebaigtas jų dokumentų patikrinimas, tad galutinis oficialiai registruotų kandidatų į merus sąrašas dar gali keistis.