Oro linijų apsaugos darbuotojas perspėja – kombinuotos spynos jūsų lagaminų neapsaugo

Lietuva
Freepik.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Aviakompanijų apsaugoje dirbantis vyras „TikTok“ platformoje pasidalijo stebinančia naujiena – kombinuotos spynos ant keliautojų lagaminų visiškai neapsaugo nuo turto vagystės, todėl žmonės neturėtų vargintis jų ieškodami prieš keliones.

JAV Transporto saugos darbuotojas paskelbė, kad dauguma keliautojų pasirenka kombinuotą spyną, nes joms nereikia rakto.  

Turto užrakinimas keliautojams sukelia saugumo jausmą – dauguma mano, kad transportuojant jų daiktai nebus apieškoti ar pavogti.

Visgi, apsaugos darbuotojas parodė, kaip lengva pralaužti lagamino su kombinuota spyna užraktą.

„Jei keliaujate, turėtumėte žinoti, kaip gali būti pažeistos jūsų lagamino apsaugos sistemos. Daugelis žmonių, kuriuos matau, keliauja su spynomis ant lagaminų, žinoma, jos su specialiais skaičių deriniais, tačiau vien tušinuku galima pažeisti šią lagamino apsaugą“, – braukdamas tušinuku per lagamino užtrauktuką kalbėjo oro uosto apsaugos darbuotojas.

Vos po kelių sekundžių lagaminas atsivėrė, o vyras patarimais dalijosi toliau.

 „Geriausių rūšių užtrauktukai turi dangtelius, kurie dengia priėjimą prie užtrauktuko. Tai papildomas jūsų bagažo saugumo sluoksnis“, – teigė vyras.

Šis vaizdo įrašas „TikTok“ platformoje sulaukė didelio susidomėjimo, todėl ir kiti kelionių entuziastai pasidalijo savo patirtimi.   

„Visada suvyniokite lagaminus į maistinę plėvelę. Daugumoje oro uostų yra teikiama tokia paslauga, bet lengvai galite tai padaryti ir namuose“, – pasiūlė internautas.

Pastaraisiais mėnesiais keleiviai, susirūpinę dėl savo lagaminų, naudojo sekimo prietaisus, kad galėtų stebėti savo daiktų buvimo vietą.

Tačiau reiktų atsižvelgti ir į tai, kad kiekviena oro linijų kompanija pasižymi skirtingais technologinių prietaisų draudimais lėktuvuose, todėl prieš naudojant sekimo prietaisus reikėtų pasidomėti oro linijų vidaus politika.