Originali naujiena Šiauliuose – Džinsobusas

Originali naujiena Šiauliuose – Džinsobusas
Šiauliai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius

Tikriausiai daugelis jau pastebėjote prie PC „Bruklinas“ stovintį spalvotą autobusą, kuriame įsikūrusi originali ir dėmesį traukianti džinsų parduotuvė. Kai kurie galbūt jau lankėtės jame, o tiems, kas dar negirdėjo, norime papasakoti.

Nuvykome į neįprastą parduotuvę pažiūrėti ir pasmalsauti. Ilgai ieškoti nereikėjo, pamatėme graffiti išpaišytą autobusą, stovintį PC „Bruklinas“ automobilių aikštelėje. Užėjome, maloniai nustebino originalus interjeras ir prekių gausa, priėjusi darbuotoja pasisiūlė padėti, užsimezgus pokalbiui paaiškėjo, kad tai autobuso savininkė Lina. Ji maloniai sutiko mums papasakoti apie šią nekasdienę parduotuvę. 


-Sakykite, kaip kilo idėja atidaryti tokią originalią ir išskirtinę parduotuvę? 


-Nepatikėsite, tačiau per keletą minučių kilo mintis ir tiek. Sugalvojo mano vyras, stovint sankryžoje ir laukiant, kol užsidegs žalias šviesoforo signalas. Keista, bet taip, patys dabar stebimės.


- O kodėl būtent autobusas-džinsų parduotuvė, graffiti ir taip nekasdieniškai? 


-Matote, kadangi prekiaujame džinsais, o džinsai asocijuojasi su laisve, nevaržomu jaunatviškumu, muzika, menu ir dar daugeliu dalykų. Taip sakant, mados keičiasi, kartos keičiasi, o džinsai lieka. Tad ir graffiti atspindi miesto ritmo, jaunystės, ir neribotos laisvės pojūtį. 


-O kodėl autobusas? 


-Norėjome būti laisvi, išskirtiniai ir mobilūs. Ne vienas mūsų važinėjame autobusu ir triname džinsus į sėdynę, žiūrėdami į lekiančius miesto vaizdus pro langą, kaip sakiau - vaizdai keičiasi, laikas eina, o džinsai lieka.

 

Pokalbį nutraukė užėję pirkėjai, tad turėjau kelias minutes pasidairyti, apžvelgiau kainas, pasakysiu atvirai - mane jos nudžiugino, tikrai nebrangu. Na, bet užeikite ir nuspręskite patys... 

 

Išėjus pirkėjams, tęsiame pokalbį. 


-Sakykite, į kokį pirkėją orientuojatės?


-Orientuojamės į visus - nuo jauno iki senjoro. Galime pasiūlyti ir klasikinių, ir modernių, stilingų įvairių dydžių džinsų moterims ir vyrams. Turime ir XXL+ išmatavimams tinkančių. 


-Koks jūsų pagrindinis principas versle? 


-Principas? Mes stengiamės ne parduoti džinsus, o klientą aprengti, kad būtų tinkama, gražu, patogu ir malonu nešioti. Ir tada pirkėjas visada ateis dar ne kartą. 


-Tikrai šaunu, džiaugiuosi, kad mūsų mieste atsirado tokia stilinga nauja parduotuvė. Ačiū jums už pokalbį, buvo malonu pabendrauti. 

Išėjusi pagalvojau, kad smagu matyti kažką nekasdieniško, kitaip, su polėkiu, ir kai tai daroma nuoširdžiai. Taigi, šiauliečiai, apsilankykite Džinsobuse, kuriame rasite labiausiai vežančius džinsus sau.

Reklama