Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanota Tauragės kultūros centro režisierė Genovaitė Urmonaitė

426634512_762510712576381_4413828957642692326_n
Tauragė
Tauragės rajono savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Tauragės rajono savivaldybė

Valstybės atkūrimo dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje prezidentūroje įteikė valstybės apdovanojimus už nuopelnus Lietuvai ir už jos vardo garsinimą pasaulyje.

Tarp apdovanotųjų ir Tauragės kultūros centro režisierė Genovaitė Urmonaitė, kuriai, už mėgėjų teatrų judėjimo plėtrą ir suaugusiųjų teatrinės kultūros sklaidą Lietuvoje bei šalies vardo garsinimą, Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda įteikė ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį.

„Noriu ištarti nuoširdų ačiū visiems ir kiekvienam, kas rūpinatės bendrais Lietuvos reikalais ir daugelio iššūkių akivaizdoje kuriate mums taip reikalingą vienybę. Vienybę, kuri taip įspūdingai peržengia mūsų šalies ribas ir sujungia Lietuvą su bendraminčiais visame pasaulyje. Tegul Jūsų visų darbai tampa įkvepiančiu pavyzdžiu ir visuomet liudija šviesos pergalę prieš tamsą!“, – susirinkusiems Prezidentūros Baltojoje salėje sakė šalies vadovas.

Vasario 16-osios proga paskelbtu dekretu Prezidentas apdovanojo 89 Lietuvos Respublikai nusipelniusius žmones, tarp jų – 13 užsienio valstybių piliečių.

Ordino medaliu apdovanota G. Urmonaitė šiandien dar kartą pasveikinta Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu, kur sveikinimo žodį tarė Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas, o režisierei nuskambėjo gausūs tarybos narių aplodismentai.