Onės Baliukonės sodelyje – Europos paveldo dienų renginys

Onės Baliukonės sodelyje – Europos paveldo dienų renginys
Alytus
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Alytaus rajono savivaldybė

Daugų kraštas ypatingas ne tik gamtos grožiu, turtinga istorine praeitimi, bet ir iškiliais žmonėmis, lankytinomis vietomis.

Kančėnuose, naujam gyvenimui prikeltame šio krašto poetės Onės Baliukonės sodelyje, po atviru dangumi skambėjo dainos ir aidėjo poezija, skirta Europos paveldo dienoms paminėti. Į renginį atvykusi Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė susirinkusiems dėkojo už meilę poezijai ir skleidžiamą šilumą žmonėms. 
 
„Man biblioteka – tai pirmos durys ir kelias į žmones, o bibliotekininkai – pavyzdys, tai žmonės, kurie geba viską. Nuoširdžiai dėkoju bibliotekai ir bendruomenei, sėkmingai įgyvendinusioms projektą „Kančėnų kaimo viešųjų erdvių sutvarkymas ir priežiūra“. Jūsų dėka mes galime klausytis poezijos ypatingoje aplinkoje, poetės gimtinėje“, – kalbėjo vicemerė Dalia Kitavičienė.
 
Alytaus rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos filialų bibliotekininkės išraiškingai skaitė poeziją, skambėjo Daugų kultūros centro muzikinė kompozicija, o po renginio visų laukė susitikimas su menininke Sigute Ach.