Nutraukta byla dėl konkurso į Raseinių pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus pareigas

272699634-1099810883894234-7873940690469952818-n
Raseiniai
Freepik.com nuotr.
Nijolė Damulė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Ieškovei V. U. atsisakius ieškinio, Šiaulių apylinkės teismas nutraukė bylą dėl konkurso rezultatų panaikinimo ir panaikino anksčiau taikytas laikinąsias apsaugos priemones – darbo sutarties pasirašymo procedūros sustabdymą, kuria Raseinių rajono savivaldybės administracija buvo įpareigota nesudaryti darbo sutarties su konkursą Raseinių pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus pareigoms užimti laimėjusiu pretendentu, o jei tokia darbo sutartis jau sudaryta – buvo nustatytas laikinas darbo sutarties vykdymo sustabdymas.

Teismas paskirstė bylinėjimosi išlaidas ir grąžino ieškovei dalį sumokėto žyminio mokesčio. Ieškovė, atsisakydama ieškinio, nurodė, kad susipažinus su išreikalauta medžiaga – abiejų konkursų posėdžių protokolais ir garso įrašais, nebekyla abejonių dėl konkurso objektyvumo. V. U. nurodė, kad  jai yra žinomos ieškinio atsisakymo pasekmės.

2023 m. rugpjūčio 14 d. Šiaulių apylinkės teismo Raseinių rūmuose buvo gautas V. U. ieškinys. 

Nutartis per 7 dienas nuo jos įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Šiaulių apygardos teismui per Šiaulių apylinkės teismo Raseinių rūmus.