Nuskambėjo Žemaitijos krašto vaikų ir moksleivių dainų festivalis-konkursas „Dainų takais 2023“

DSC_0405_
Plungė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Plungės rajono savivaldybės inf.

Platelių meno mokykla mažuosius ir jaunuosius dainorėlius jau trečiąkart pakvietė į Žemaitijos krašto vaikų ir moksleivių dainų festivalį-konkursą „Dainų takais 2023“, kurio sumanytoja – šios mokyklos mokytoja Sigita Kubiliūtė-Dimskienė.

Jaunuosius atlikėjus sveikino Plungės rajono savivaldybės vicemeras Žydrūnas Purauskis, Platelių meno mokyklos direktorius Linas Senkus, Liepijų mokyklos direktorė Erika Laurinaitienė. „Džiaugiamės, kad šiandien dainų takais į šį gražų kraštą atkeliavo tiek daug puikaus jaunimo ir juos ruošiančių mokytojų. Vertiname ir didžiuojamės savo įstaigų darbuotojais, gebančiais sutelkti tokiam gražiam konkursui. Kartu perduodamas ir Plungės rajono savivaldybės mero Audriaus Klišonio linkėjimus, pirmiausia noriu padėkoti šio renginio iniciatorei ir organizatorei mokytojai Sigitai. Ačiū už indėlį, darbą ir pastangas, o konkursas tegul tik auga“, – kalbėjo vicemeras Žydrūnas Purauskis.

Dainorėlius vertino solidi komisija: Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistė, klasikinio muzikos žanro dainininkė, tarptautinių renginių kamerinės muzikos atlikėja, „Auksinio scenos kryžiaus“ nominantė Agnė Stančikaitė (pirmininkė), vokalo pedagogė, kompozitorė, poetė, vaikiškų dainų knygelių autorė, muzikos mokytoja ekspertė Jolanta Raišutienė, dainų ir giesmių kūrėja, džiazo atlikėja, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos pedagogė Erika Kripienė.

Tądien „Dainų takais“ keliavo gausus būrys mažųjų ir jaunųjų dainininkų iš Platelių meno mokyklos, Plungės specialiojo ugdymo centro, Klaipėdos, Mažeikių, Priekulės, Telšių, Skuodo, Gargždų, Kretingos, Šiaulių, Vėžaičių, Papilės. Solistai, duetai, tercetai surengė 67 pasirodymus, tad dainos Plateliuose skambėjo iki pat vėlyvo vakaro.