„Nuotykių parkas“ skaičiuoja atradusių save sporte mokinių „derlių“

Šiauliai
Reporteris Agnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Praėjusių metų rudenį startavusio ambicingo sporto projekto „Atrask save sporte“ tikslas buvo bent 400 vaikų supažindinti su įvairiomis sporto šakomis, skatinti vaikų fizinį aktyvumą. Pasibaigus veikloms, projekto įgyvendintojai skaičiuoja įspūdingus rezultatus.

Lūkesčiai viršyti kone dvigubai

UAB „Nuotykių parkas“ 2021-2022 mokslo metais vykdė projektą „Atrask save sporte“, kurį bendrai finansuoja Sporto rėmimo fondas. Per visą laikotarpį projekto fizinio aktyvumo veiklose, kurios vyko du kartus per savaitę, iš viso dalyvavo 748 dalyviai iš 16 Šiaulių miesto ir rajono mokyklų. Įvairaus amžiaus mokiniai visus mokslo metus susitikimuose su žymiais Lietuvos
sportininkais didino savo fizinį raštingumą, išbandė save aktyviai sportuodami aštuoniose skirtingose sporto šakose.

„Labai tikimės, kad įkvepiantys susitikimai su įspūdingas sportines karjeras padariusiais sportininkais, galimybė „prisijaukinti“ įvairias sporto šakas jaunajai kartai bus stimulas pakilti nuo ekranų ir eiti sportuoti. Dar labiau teikia vilties mokinių pažadai, kad sportuoti jie nesustos ir pasibaigus projektui“, – baigiamojo projekto „Atrask save sporte“ metu sakė „Nuotykių parko“ vadovas Aleksandras Bielyj.

Remiamas turinys