Nuoširdumu užburs jaunųjų šiauliečių kalėdinis koncertas „Jau žvaigždė patekėjo“

Nuoširdumu užburs jaunųjų šiauliečių kalėdinis koncertas „Jau žvaigždė patekėjo“
Šiauliai
Vilmos Sungailės nuotr.
Irma Jurgaitytė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Gruodžio 8 d., trečiadienį, 18 val. Šiaulių kultūros centro Didžiojoje koncertų salėje (Aušros al. 31) vyks koncertas „Jau žvaigždė patekėjo“. Kasmetiniame renginyje šventinę nuotaiką dovanos jaunieji Šiaulių miesto atlikėjai. Į užbursiantį koncertą kviečiami visi, kurie nori išgirsti jaunųjų atlikėjų balsus bei pamatyti jausmingas šokio kompozicijas. Organizatoriai žada, kad renginio lankytojai pasiners į kalėdinės muzikos ir šokio pasaulį.
Organizatorius – Šiaulių kultūros centras. Renginys – nemokamas.

Pagrindinis koncerto organizatorius – daugiau nei tris dešimtmečius gyvuojanti Šiaulių kultūros centro vokalo studija „Rokoko“, kuri vienija muziką mylinčius ir ja besimėgaujančius žmones. Kolektyve dainuoti mokosi ne tik patys mažiausi vaikai, bet ir paaugliai. Studija nuolat dalyvauja įvairiuose konkursuose ir festivaliuose, kuria savo dainas bei muziką, o šiais metais pristatė ir nuotaikingą vaizdo klipą „Linksmasis vėjas“, kuriuo pasigrožėti galima Šiaulių kultūros centro „YouTube“ paskyroje.

Tradiciškai Šiaulių kultūros centras prieš šv. Kalėdas visus kviečia į jau septintus metus organizuojamą koncertą „Jau žvaigždė patekėjo“. Ir nors šiųmetė koncertinė programa dėl pandeminės situacijos ir repeticijų nuotoliu buvo rengiama daug sudėtingesnėmis sąlygomis nei ankstesniais metais, atlikėjų įdėtas sunkus darbas ruošiant pasirodymus pakerės visų į koncertą atėjusių žiūrovų širdis. Renginio organizatoriai žada nuoširdžius, abejingų nepaliekančius pasirodymus.

„Kaip ir kasmet, į koncertą pakvietėme talentingus Šiaulių miesto kolektyvus ir atlikėjus. Renginio metu savo pasirodymais kursime artėjančių švenčių dvasią, juk geriausia, dovana – tai šiltos ir jausmų kupinos emocijos, kurios leidžia su dar pakilesne nuotaika laukti šv. Kalėdų“, – į koncertą kviečia Šiaulių kultūros centro vokalo studijos „Rokoko“ meno vadovė Rasa Kauneckaitė.

Kasmetiniame renginyje kalėdinę koncertinę programą dovanos Šiaulių kultūros centro vokalo studija „Rokoko“ (meno vad. R. Kauneckaitė) ir studijos draugai – atlikėja Sigutė Laugalė, Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Impresija“ (meno vad. I. Al Shammas) bei šokio ir kūrybos studija „Scenaׅ“ (vadovė G. Kalakauskaitė).

Organizatoriai atkreipia dėmesį, kad į koncertą reikalinga registracija. Užsiregistruoti į renginį galima Šiaulių kultūros centro interneto svetainėje (www.siauliukc.lt) arba renginio vietoje. Patekimas į Šiaulių kultūros centrą galimas tik turint galimybių pasą.

Informaciją teikia Mėgėjų meno skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė Aušra Brijūnienė, tel. +370 615 83 983, e. p. ausra.brijuniene@siauliukc.lt.

Editos Varkalienės ir Vilmos Sungailės nuotr.