Nuoširdi padėka kalėdinės pasakos kūrėjams

resize_1472x924_d2_2
Marijampolė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Marijampolės savivaldybės inf.

Vakar Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda į „Spindulio“ kino teatrą pakvietė visus kalėdinės pasakos Marijampolėje kūrėjus. Susirinko pilna salė žmonių, kurių dėka kalėdinis laikotarpis tapo kur kas jaukesnis, gražesnis ir šventiškesnis.

Nors žiema pasibeldė kiek per vėlai, nuostabaus eglučių parko ir šventinės aplinkos kūrėjai savo išmone, idėjomis ir papuošimais leido pamiršti lietų ir darganą ir su nekantrumu laukti gražiausių metų švenčių.

Pasitinkant didžiąsias žiemos šventes Poezijos parke buvo  papuošta daugiau kaip 140 nuostabių kūrybiškai, originaliai ir išradingai sukurtų kalėdinių eglučių bei dekoracijų, kurias kūrė  įmonės, įstaigos, nevyriausybinės organizacijos ir įvairios bendruomenės. Kiekviena padabinta žaliaskarė  ar sukurta puošmena  yra išskirtinė, pristatanti  kūrėjų veiklą,  sutelkusi kūrėjų bendruomenes kūrybiškai veiklai ir gražiam šventiniam tikslui – šventinės kalėdinės nuotaikos Marijampolėje kūrimui.

Džiugu, kad prieš šventes, trečią kartą organizuojant kalėdinių eglučių kūrimo akciją, buvo sulaukta  dar daugiau norinčiųjų puošti savo eglutes, kurios nuostabiai praskaidrino šventinį laikotarpį, suteikę daug džiaugsmo, buvo gausiai lankomos, ypatingai džiugino mažuosius,  atskleidė eglučių kūrėjų išradingumą, kūrybiškumą ir  bendruomeniškumą. Renginyje taip pat  dalyvavo ir šventinės aplinkos konkurso „Kalėdinis virusas 2023“  dalyviai, kurie  savo pasipuošimais kūrė šventinę nuotaiką savo įstaigose, organizacijose ir bendruomenėse bei mieste.

„Labai smagu, kad kasmet vis daugiau Marijampolės krašto žmonių kuria šventinę žiemos pasaką. Jūsų dėka įstaigos, bendruomenės ir organizacijos, gyvenamieji namai pasipuošia kalėdinėmis dekoracijomis, o Poezijos parkas pavirsta į tikrą žiemos pasaką, kurią nori aplankyti visi. Tikra tiesa, kad be jūsų išties fantastiškų kūrinių gražiausių metų švenčių laukimas tikrai nebūtų toks malonus. Nuoširdžiai dėkoju, kad kasmet dalyvaujate šiose iniciatyvose, kad buriate bendruomenes, kad kuriate grožį, kuris pritraukia tūkstančius žmonių juo pasigrožėti“, – dėkodamas kalėdinių puošmenų kūrėjams sakė savivaldybės meras P. Isoda.

„Ačiū jums, kad savo kūryba ir iniciatyvumu sukuriate jausmą – jaukią, šventinę nuotaiką, kuri užplūsta stebint, kaip pasipuošė pastatai ir kaip nuostabiai atrodo kalėdinių eglučių parkas. Ačiū jums, kad darote Marijampolę gražesnę, kad mokate sukurti šventinę žiemos pasaką, kad atsiliepiate į mūsų kvietimus ir dar suburiate savo bendruomenes ir bendraminčius. Linkiu, kad niekuomet nestokotute iniciatyvų, kad ir patys jas kurtumėte. Pačių gražiausių metų jums ir jūsų artimiesiems“, – gražių žodžių negailėjo Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis.

Aplinkos puošimo nuotraukas socialinėje erdvėje pamatė beveik 80 000 žmonių, o balsų sulaukta labai daug – daugiau nei 4000, o eglučių parko nuotraukas pamatė išties rekordinis socialinių tinklų vartotojų skaičius –332 000 žmonių.

Kaip padėka kalėdinių eglučių alėjos kūrėjams, už kiekvieno indėlį į bendrą šventiško miesto įvaizdžio kūrimą, buvo skirtas didžiulio populiarumo sulaukęs filmas – smagi lietuviška komedija  „Milijonieriaus palikimas“. 

Nors šventinis laikotarpis baigėsi, sukurta nuostabi šventinė kalėdinė pasaka,  visą šventinį laikotarpį džiuginusi marijampoliečius ir miesto svečius, dar vis tęsiasi ir kartu su  švytinčia didžiąja Kalėdų egle J. Basanavičiaus aikštėje ir nuostabiomis ledo skulptūromis vis dar kviečia grožėtis išskirtiniu  reginiu Marijampolėje.