Nuo D. Čižausko mirties praėjo metai: gerbėjai vis dar gedi

3e14c1e28f76e8eb03220bfe270de6cffa8f3c72
Lietuva
BNS/Fotobankas nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Šiandien, 2024-ųjų sausio 2-ąją, minimos popmuzikos dueto „2 Donatai“ nario Donato Čižausko mirties metinės. Šokiruojanti žinia Lietuvą apskriejo praėjusių metų sausį.

D. Čižauskas anapilin iškeliavo būdamas vos 33 metų. Vyras iš gyvenimo pasitraukė savo noru.

D. Čižausko urna pernai sausį skendėjo baltuose gėlių žieduose, skambėjo jo sukurta muzika, o prabėgusio gyvenimo akimirkos buvo prisimenamos žiūrint fotografijų skaidres. Tarti paskutinio „sudie“ į laidotuves tuomet atvyko D. Čižausko artimieji bei scenos kolegos. 

Primename, kad D. Čižauskas išgarsėjo dar 2013 m., užlipęs ant „Lietuvos balso“ scenos. Vyras tęsė savo karjerą subūręs didžiulio pasisekimo sulaukusią vyrų grupę „Du Donatai“. Kiek vėliau, atlikėjas buvo pakviestas ir į kitus televizijų projektus – „Žvaigždžių duetus“, „Muzikinę kaukę“.

D. Čižauskas buvo vedęs. 2016-aisiais jis susituokė su mylimąją odontologe Ieva. 2017-ųjų gruodį jiems gimė dukra.

Grupės „2 Donatai“ narys buvo sukaupęs didžiulį būrį gerbėjų visuose šalies kampeliuose. Apmaudo pastarieji neslepia iki pat šiandien.

Socialiniuose tinkluose D. Čižausko gerbėjai dalijasi atlikėjo nuotraukomis ir dainomis, prisimena vyrą kaip talentingą ir charizmatišką scenos padangėje žibėjusią žvaigždę. 

Kviečiame prisiminti atlikėjo kūrybą: