Sportas2018 m. Rugpjūčio 31 d. 16:54

„Nevėžis“ pasiruošimo etape iškovojo trečiąją pergalę

Reporteris UgnėŠaltinis: Etaplius.lt

50653

Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio klubas sužaidė jau trečiąsias draugiškas rungtynes pasiruošimo artėjančiam Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezonui etape. Prienų arenoje ketvirtadienio vakarą Ramūno Cvirkos auklėtiniai 72:59 (17:12, 18:15, 14:20, 23:12) nugalėjo Liublino „TBV Start“ (Lenkija) ekipa.

Pirmąjį kėlinį laimėję 17:12, antrajame „Nevėžio“ krepšininkai į priekį pabėgo jau dviženkliu skirtumu. Ilsėtis į ilgąją pertrauką ekipos išėjo kėdainiečiams pirmaujant 35:27.

Trečiajame susitikimo ketvirtyje Liublino ekipa deficitą sumažino iki dviejų taškų (47:49). Vis dėlto lemiamą ketvirtį stabiliau sužaidė Kėdainių ekipa, kuri ir šventė pergalę rezultatu 72:59.

„Nevėžiui“ Chauncey Collinsas pelnė 16 taškų, Jonas-Christopheris Fulleris - 14, Valdas Vosylius - 10, Gabrielius Maldūnas (14 atk. kam.) - 9.

Visos trejos „Nevėžio“ draugiškos rungtynės pasibaigė pergalingai. Kiek anksčiau Kėdainių klubas 79:75 įveikė Vilniaus „Perlą“ ir 80:75 - Panevėžio „Lietkabelį“.

Tiesa, R. Cvirkos ir Dariaus Dimavičiaus auklėtiniams ilsėtis nėra kada. Rugsėjo 3-5 dienomis „Nevėžio“ klubas Kėdainių arenoje organizuoja draugišką krepšinio turnyrą „Kėdainiams 646“. Jo metu „Nevėžis“ dar sykį susitiks su „Lietkabeliu“ bei išbandys jėgas su Čerkasų „Mavpy“ (Ukraina) bei Minsko „Cmoki“ (Baltarusija).