Sportas2018 m. Spalio 21 d. 20:34

„Nevėžio“ krepšininkai įveikė „Skycop“ ekipą

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt

57249

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) rungtynėse sekmadienį Kėdainių „Nevėžio“ komanda savo žiūrovų akivaizdoje 80:78 (11:26, 22:17, 24:17, 23:18) nugalėjo Prienų „Skycop“ klubą.

Svečiai laimėjo pirmąjį kėlinį 15 taškų skirtumu, bet vėliau šeimininkai sugebėjo atsilikimą panaikinti, o ketvirtajame kėlinyje išsiveržė į priekį. Paskutinės atakos metu „Skycop“ galėjo rezultatą išlyginti, bet Michaelo Bruesewitzo metimą blokavo Nikita Balašovas.

Nugalėtojams po 14 taškų pelnė Martynas Varnas ir Gabrielius Maldūnas, po 9 - Regimantas Miniotas ir N. Balašovas.

Prienų ekipoje 24 taškus surinko Darjušas Lavrinovičius, 17 - Ovidijus Varanauskas (9 rez. perd.), 13 - M. Bruesewitzas.

„Skycop“ (3 pergalės/4 pralaimėjimai) čempionate užima penktąją vietą, o „Nevėžis“ (2/5) - devintąją.