Netikėtas smuikininkės sprendimas sužavėjo M. Mikutavičių: „Tai – vienas geriausių mano matytų pasirodymų“

0H5A5244
Lietuva
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pranešimas spaudai

Šį sekmadienio vakarą projektas „Lietuvos talentai“ ir vėl atskleis gabiausius mūsų šalies žmones. O šįkart TV3 televizijos projekto puošmena taps smuikininkė Augustina Vizbaraitė. Merginos pasirodymas sužavės teisėjus, o Marijus Mikutavičius jai skirs ypatingus žodžius.

Augustina – persirengimo ir vaidybos cosplay kultūros mylėtoja, šią veiklą įvardinanti kaip didžiausią hobį. Ši kultūra leidžia įsikūnyti į mėgstamą filmų, komiksų, knygų, žaidimų ar anime personažą. Cosplay dėka Augustė išmoko siūti ir į bendraminčių renginius ateina pasipuošusi rankų darbo kostiumu. Šou dalyvė tikina, kad šis hobis jai labai padėjo atsiskleisti ir scenoje, kaip muzikantei.

„Scenos baimės neturėjau, bet buvau šiek tiek sukaustyta, scenoje atlikdavau tik akademinę, klasikinę muziką. Ją vis dar atlieku, bet šis hobis į muziką man padėjo pažvelgti kitaip – suvokiau, kad kiekvienas kūrinys turi istoriją, o aš turiu ją papasakoti“, – sako A. Vizbaraitė.

„Lietuvos talentų“ dalyvė scenoje bandys perteikti gladiatorių kovos emocijas – specialiai savo pasirodymui ji netgi pasisiuvo kostiumą! Augustina sujungs aistrą cosplay kultūrai ir smuiką.

„Gal tai ir keistas derinys, bet norėjau daryti tai, kas patinka. Man visuomet labai įspūdinga, kai scenoje kitus žmones pamatau persirengusius animaciniais personažais. Ypač įdomu būna tada, kai esi būtent to serialo, filmo ar žaidimo fanas“, – pasakos šou dalyvė.

Taip pat Augustina mokosi korėjiečių kalbą. Smuikininkė turi daug draugų korėjiečių, klausosi korėjietiškos muzikos ir ateitį sieja būtent su šia šalimi: „Visai neseniai buvau Korėjoje, grojau su orkestru. Buvo neįtikėtinai smagu – supratau, kad vėl noriu į ta šalį.“

Dalyvės pasirodymas nepaliks abejingų – pagyras žers visi trys teisėjai. „Tai yra vienas iš geriausių mano matytų pasirodymų. Jūs fantastiškai grojate smuiku – aistringai, užburiančiai ir įsijautusi, o įvaizdis atitinka tą laikmetį. Noriu, kad keliautumėte, kuo toliau“, – po pasirodymo sakys Marijus Mikutavičius.

Nepakartojamas Augustinos pasirodymas – jau šį vakarą, „Lietuvos talentuose“, 19.30 val. per TV3!