Netekome žinomo dainų autoriaus, radijo stoties „Lietus“ ilgamečio vadovo G. Zdebskio

433611324_934871405313732_7547437548302917304_n
Kalvarija
Socialinio tinklo nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Radijo stoties „Lietus“ kolektyvas neteko ilgamečio vadovo, garsių dainų autoriaus Gintaro Zdebskio. Apie iš Kalvarijos kilusio vyro mirtį minėta radijo stotis ir pranešė.

Kaip rašoma „Lietaus“ pranešime socialinio tinklo paskyroje, „Gintaras neabejotinai tapo mūsų istorija – kaip radijo stoties vadovas, mokytojas, įkvėpėjas,  muzikos apdovanojimų „Aukso Lašas“ iniciatorius ir vadovas, legendinių dainų autorius ir kūrėjas. Ačiū už paliktas žinias, už mums visiems paliktą muzikinį lobį, už pamokas ir meilę radijui, Gintarai. Tegu Tave lydi šviesa ir Tavo mylima muzika“. 

Gintaras Zdebskis gimė 1960 m. Kalvarijoje. 1983 m. baigė Vilniaus universitetą Fizikos fakultetą.

G. Zdebskis taip pat anksčiau dirbo Lietuvos radijo ir televizijos asociacijos vadovybėje, buvo „M-1“, taip pat UAB „Ultra Vires“ vadovas. Buvo Žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos narys.

Tarp kūrinių, kurių bendraautoris buvo G. Zdebskis – „Dieve, laimink Lietuvą“ (atliko Vytautas Kernagis ir kiti dainininkai), „Mamai“ (atliko Sasha Song), „Diskoteka“ (atliko Egidijus Sipavičius) ir dešimtys kitų populiarių kūrinių, kuriuos įrašė žinomi Lietuvos atlikėjai.