Nesuvokiamas žiaurumas: sužvėrėję paaugliai surengė egzekuciją trylikamečiui ir viską filmavo

Pasaulis
Stopkadras
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius

Šią savaitę internetinėje erdvėje ėmė plisti šokiruojantis vaizdo įrašas. Jame užfiksuota, kaip grupė paauglių žiauriai muša ir tyčiojasi iš vieno berniuko.

Netrukus paaiškėjo,kad sausio 19-osios vakarą Fort Williamo mieste, Škotijoje, buvo užpultas 13-metis, o vaizdo įrašą padarė ir išplatino būtent vaiko skriaudikai.

Įrašas šokiravo internautus savo žiaurumu. Vyresni ir stambesni už savo auką paaugliai iš pradžių stumdo berniuką, tuomet jį pargriauna ir smūgiuoja kojomis vaikui į galvą ir pilvą.

Berniukas rankomis bando prisidengti galvą ir desperatiškai šaukiasi pagalbos.

Kaip skelbia „Daily Record“, nuo sužvėrėjusių paauglių nukentėjęs trylikametis mokosi vietos mokykloje ir jau kelis mėnesius patyrė patyčias iš šios grupės paauglių, tačiau ugdymo įstaiga nesiėmė jokių veiksmų, kad apsaugotų skriudžiamą moksleivį. 

Berniuko dėdė nuogąstavo, kad kitą kartą nevaldomi smurtautojai gali sumušti vaiką ir iki mirties. „Mano sūnėnas buvo sumuštas kaip šuo ir niekas negali užtikrinti jo saugumo. O jei kitą kartą tie gyvuliai jį sumuš mirtinai? Policija pasakė tik tiek, kad jų rankos yra surištos. Ar vaikas turi būti užmuštas, kad  kažkas imtųsi rimtų veiksmų?“, – pykčio ir nusivylimo institucijų darbu neslėpė vyras.

Dėdė žiniasklaidai pasakojo, kad berniukas nuo patirtų sumušimų buvo „juodai mėlynas“ ir dabar kategoriškai atsisako grįžti į mokyklą. Vaikas sužalotas ne tik fiziškai, bet ir traumuotas psichologiškai.

Pareigūnai, tiriantys išpuolį, patvirtino, kad apie du egzekucijoje dalyvavusius paauglius bus pranešta institucijoms.