PRAMOGOS
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2023 m. Kovo 29 d. 09:59

Nespėjus išeiti iš pataisos namų, 13 kartų jau teistam buvusiam kaliniui gali tekti vėl į juos grįžti

Kaunas

Pixabay.com nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: ELTA


262958

Kauno apygardos prokuratūros prokuroras teismui perdavė bylą, kurioje 13 kartų teistas G. P. kaltinamas disponavimu labai dideliu narkotinių medžiagų kiekiu.

Kaip skelbiama prokuratūros pranešime, kaltinamasis, atlikdamas bausmę Alytaus pataisos namų atvirojoje kolonijoje, iš jos galimai bandė išgabenti 2 paketus su narkotinėmis medžiagomis – heroinu.

Bylos duomenimis, G. P., atlikdamas terminuotą laisvės atėmimo bausmę Alytaus pataisos namų atvirojoje kolonijoje, neteisėtai laikė du paketėlius, kuriuose buvo bendras 10,4 gramų gryno heroino kiekis.

G. P., ketindamas šias narkotines medžiagas išgabenti, 2022 m. lapkričio 10 d. paketėlius su heroinu paslėpė už savo kelnių juosmens, tačiau patikros, kuri atliekama prieš asmenų konvojavimą, metu pareigūnai šias medžiagas rado ir paėmė.

G. P. pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu. Už šią nusikalstamą veiką numatomas laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Ikiteisminiam tyrimui vadovavo Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras. Ikiteisminį tyrimą atliko Kalėjimų tarnybos Kriminalinės žvalgybos valdybos Ikiteisminio tyrimo skyriaus pareigūnai.