Nervų karą laimėjusi „Kibirkštis“ pusfinalio starte parbloškė „Sūduvą“

Vilnius

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

32955

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pusfinalio starte - dramatiška Vilniaus „Kibirkšties“ pergalė. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės pirmajame mače trečiadienį išvykoje 80:72 (19:14, 14:22, 24:20, 23:16) po atkaklios kovos palaužė čempionės titulą ginančią Marijampolės „Sūduvą“ ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Didžiąją rungtynių dalį besivejančių vaidmenyje buvusios šeimininkės ketvirtojo kėlinio pradžioje minimaliai pirmavo - 58:57, o jo viduryje Ritos Milieškienės du taškai rezultatą buvo išlyginę - 66:66.

Visgi lemiamos atkarpos metu marijampolietės prametė penkis sykius iš eilės ir triskart suklydo, tuo metu Gabija Meškonytė surinko keturis taškus, Shenita Landry pridėjo du ir, prasidėjus paskutinei minutei, „Kibirkštis“ užtikrintai kontroliavo situaciją - 74:68.

„Sūduvai“ besiėmus pražangų taktikos, Deanna Mayza realizavo keturias baudas iš eilės, o pergalę dviem taškais įtvirtino Laura Juškaitė - 80:72.

Naudingiausiai rungtynėse žaidusi „Kibirkšties“ puolėja L. Juškaitė per 37 minutes pelnė 20 taškų atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, po 4 sykius suklydo bei prasižengė ir surinko 27 naudingumo balus. 15 taškų pridėjo D. Mayza, 11 - Sh. Landry (8 atk. kam.), 10 - Laurita Jurčiūtė.

„Sūduvos“ gretose 17 taškų surinko Sydney Cook (9 atk. kam.), 16 - Lina Mikelevičienė, 15 - Stephanie Gardner, 12 - Rita Milieškienė.

Antrasis susitikimas balandžio 4-ąją bus žaidžiamas sostinėje.