Sportas2018 m. Spalio 7 d. 17:01

„Neptūno“ krepšininkai užtikrintai nugalėjo „Skycop“ ekipą

Prienai

55434

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) čempionate sekmadienį Klaipėdos „Neptūno“ komanda savo žiūrovų akivaizdoje 92:67 (14:21, 29:16, 25:8, 24:22) nugalėjo Prienų „Skycop“ klubą.

Svečiai laimėjo pirmąjį kėlinį 7 taškų skirtumu (21:14), bet įpusėjus rungtynėms, priekyje jau buvo klaipėdiečiai 43:37. Trečiąjį kėlinį „Neptūnas“ laimėjo net 25:8 ir rungtynių laimėtojas tapo aiškus.

Nugalėtojams 16 taškų pelnė Tomas Delininkaitis, 10 - Jerai'us Grantas, po 8 - Kyle'as Weaveris, Simas Galdikas bei Osvaldas Olisevičius (8 atk. kam.).

Prienų ekipoje 21 tašką surinko Mindaugas Lukauskis, 11 - Michaelas Bruesewitzas, 9 - Martynas Gecevičius.

„Neptūno“ sąskaitoje - keturios pergalės ir viena nesėkmė, o „Skycop“ - du laimėjimai ir trys nesėkmės.