„Neptūno“ krepšininkai patyrė nesėkmę Stambule

Klaipėda

Reporteris UgnėŠaltinis: Etaplius.lt

65147

Vyrų krepšinio klubų Čempionų lygos devintojo turo rungtynėse D grupėje antradienį Klaipėdos „Neptūno“ komanda išvykoje 70:77 (20:20, 20:18, 12:20, 18:19) pralaimėjo Stambulo „Besiktas Sompo“ (Turkija) ekipai.

Įpusėjus mačui, klaipėdiečiai pirmavo 40:38, bet po trijų kėlinių jau šeimininkai turėjo 6 taškų pranašumą (58:52). Ketvirtajame kėlinyje svečiams nepavyko persverti rezultato savo naudai.

„Neptūnui“ (4 pergalės/5 pralaimėjimai) po 14 taškų pelnė Gytis Masiulis ir Jerai'us Grantas (12 atk. kam.), 9 - Tomas Delininkaitis.

Stambulo ekipoje (4/5) ekipoje 22 taškus surinko Jasonas Richas, 19 - Ivanas Buva (12 atk. kam.), 11 - Joe Alexanderis.

Pirmojo rato rungtynėse klaipėdiečiai namuose Turkijos klubą nugalėjo 78:63.

Klaipėdos klubas D grupėje užima ketvirtąją vietą, o Stambulo komanda yra penkta.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais kitų metų sausio 9 dieną namuose su Ostendės „Filou Oostende“ (Belgija) ekipa.