„Neptūno“ krepšininkai išplėšė kelialapį į Čempionų lygos aštuntfinalį

Klaipėda

bcneptunas.lt nuotr.

Reporteris UgnėŠaltinis: Etaplius.lt

70882

Vyrų krepšinio klubų Čempionų lygos 14-ojo turo rungtynėse D grupėje trečiadienį Klaipėdos „Neptūno“ komanda namuose 83:73 (19:12, 24:21, 19:20, 21:20) nugalėjo Bairoito „Medi“ (Vokietija) ekipą ir išplėšė kelialapį į atkrintamąsias varžybas.

Klaipėdos klubas po dviejų kėlinių pirmavo 43:33, o antroje mačo dalyje neleido varžovams persverti rezultato.

Klaipėdos komandai (8 pergalės/6 pralaimėjimai) 15 taškų pelnė Tomas Delininkaitis, 13 - Lorenzo Williamsas, 12 - Kyle'as Weaveris, 10 - Jerai'us Grantas.

„Medi“ (8/5) gretose 17 taškų surinko Ericas Mika, 15 - Gregoras Hrovatas.

„Neptūnas“ grupėje užėmė trečiąją vietą ir pateko į turnyro aštuntfinalį. Klaipėdiečius išgelbėjo Strasbūro SIG (Prancūzija) klubas, kuris išvykoje po pratęsimo 100:94 nugalėjo Ostendės „Filou Oostende“ (Belgija) ekipą. Belgų pergalės atveju, klaipėdiečiai būtų likę už aštuntfinalio borto.

Pirmajame rate klaipėdiečiai išvykoje Vokietijos klubui pralaimėjo 78:102.

Į kitą etapą pateks keturios stipriausios grupės komandos, o penktoje ir šeštoje pozicijose liksiančios ekipos tęs kovą FIBA Europos taurėje.

„Neptūno“ varžovai aštuntfinalyje paaiškės ištraukus burtus.