Sportas2017 m. Gruodžio 19 d. 21:03

„Neptūno“ krepšininkai Čempionų lygoje iškovojo šeštąją pergalę

Klaipėda

24008

Krepšinio Čempionų lygos devintojo turo rungtynėse B grupėje antradienį Klaipėdos „Neptūnas“ išvykoje 84:69 (11:17, 26:14, 17:16, 30:22) nugalėjo Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) ekipą, kuriai atstovauja Julius Jucikas.

Pirmąjį kėlinį uostamiesčio atstovai pralaimėjo 11:17, bet antrąjį ketvirtį laimėjo 26:14 ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 37:31. 35-ąją min. aikštės šeimininkų pranašumas siekė 19 taškų (68:49).

Šeštąją pergalę iškovojusiam „Neptūnui“ (6 pergalės/3 pralaimėjimai) 19 taškų pelnė Edgaras Želionis (7 atk. kam.), po 15 - Renaldas Seibutis ir Juanas Palaciosas (7 atk. kam.), po 10 - Laimonas Kisielius (9 atk. kam.) ir Laurynas Beliauskas.

Ventspilio ekipoje (4/5) 16 taškų surinko Ingus Jakovičas, 14 - Blake'as Hamiltonas, 12 - Aigaras Škėlė.

J. Jucikas per 23 min. pelnė 10 taškų (dvitaškiai 4/7, baudos 2/4), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei 2 kartus prasižengė.

Pirmajame rate klaipėdiečiai namuose įveikė Ventspilio klubą 87:80.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais kitų metų sausio 9 dieną namuose su Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (Vokietija) komanda.