„Neptūnas“ pratęsė pergalių LKL pirmenybėse seriją iki aštuonių

Klaipėda

Vakarų ekspresas nuotr.

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

25300

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate ketvirtadienį Klaipėdos „Neptūno“ komanda savo aikštėje 84:79 (21:21, 20:19, 22:22, 21:17) įveikė Šiaulių „Šiaulių“ krepšininkus ir iškovojo aštuntąją pergalę iš eilės.

Aikštės šeimininkai po trijų kėlinių turėjo minimalų pranašumą 63:62. Ketvirtajame kėlinyje svečiai persvėrė rezultatą savo naudai, o įpusėjus ketvirčiui, įgijo septynių taškų persvarą (77:70). Klaipėdiečiai likusią rungtynių atkarpą laimėjo 14:2 ir išplėšė pergalę 84:79.

„Neptūnui“ Renaldas Seibutis (8 atk. kam.) pelnė 20 taškų, Edgaras Želionis (9 atk. kam.) - 14, Matas Jucikas - 11, Jerry Johnsonas ir Simas Galdikas pridėjo po 10 taškų.

Šiaulių ekipai 15 taškų pelnė Laurynas Birutis, 12 - Damonas Lynnas, po 10 - Akeemas Wrightas ir Donatas Sabeckis.

„Neptūnas“ (15 pergalių/3 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima antrąją vietą, o „Šiauliai“ (6/12) - aštuntąją.