Nepriekaištingai išvaizdai – ne tik dekoratyvinė kosmetika ar aksesuarai

Nepriekaištingai išvaizdai – ne tik  dekoratyvinė kosmetika ar aksesuarai
Vilnius
Freepik.com nuotr.
Reporteris Austėja Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Nereikia ir sakyti – daugybė porų vienas kitą mėgsta lepinti nedidelėmis dovanomis, kad ir be jokios progos. Santykių ekspertai taip pat turi ką pasakyti – jie teigia, kad būtent tokios nedidelėms, tačiau mielos ir reikalingos dovanėlės gali būti puikus būdas priminti apie šiltus ausmus, net ir tada kai esate labai užimti ir visiškai neturite laiko, kurį galėtumėte skirti antrajai pusei.

Tačiau kuomet pradedama kalbėti apie dovanas antrajai pusei, dažniausiai kyla idėjos apie dekoratyvinę kosmetiką ar aksesuarus. Ir tai yra iš tiesų puikus pasirinkimas, tačiau nesunku pastebėti, kad pasikartojančios tokio tipo dovanos taip pat netrunka atsibosti. Taigi, pats metas į šią užduotį pasižiūrėti šiek tiek kitaip ir paklausti saves, ką dar naudingo, dažnai naudoojamo galite padovanoti savo natrajai pusei. Jei įprasta dekoratyvinė kosmetika bei vyriški laikrodžiai ar šalikai jau pabodo, turime keletą puikių pasiūlymų.

Tvarkingai išvaizda reikalinga ir barzdaskutė

Būtų galima išvardinti daugybę akcentų, kurių tikrai reikia, norint palaikyti tvarkingą ir stilingą vyrišką išvaizdą, tačiau neabejotinai barzdaskutė yra vienas jų. Tad, jei jūs antroji pusė šiuo metu kaip tik planuoja įsigyti tokį pirkinį arba pastebėjote, kad jau turima barzdskutė tarnauja ypač ilgą laiką ir galbūt ne visiškai gerai atlieka savo funkcijų, akivaizdu – jau aišku, kuo turėtumėte nudžiuginti savo mylimąjį. Barzdaskutės šiandien sudaro kaip niekada didelį pasirinkimą, tad išsirinkti bus lengviau, jei įvertinsite ir tam tikrus akcentus.

Rinkdamos tokį prietaisą, atkreipkite dėmesį, ar jis gali būti plaunamas vandeniu? Dėmesį verta atkreipti į tai, kad barzdaskutes, kurias galima plauti vandeniu, yra kur kas paprasčiau pržiūrėti bei užtikrinti puikią jų išvaizdą. Jei jūsų antroji pusė dažnai vyksta į komandiuruotės arba kartu vykstate į įvairias išvykas, tokiu atveju naudingu pasirinkimu gali tapti ir baterijos maitinama barzdaskyte – tokiu įrenginiu bus galima naudotis net ir tuo atveju, kur nėra elektros maitinimo. Taip pat tokiu atveju verta pirkti ir barzdaskutę, kuri būtų parduodama kartu su stilingu, tvirtu dėklu – jos puikiai pravers vykstant į įvairiais keliones bei apsaugos įrenginį nuo neigiamo aplinkos poveikio. Na, ir, žinoma, tikrai ne ką mažiau svarbus yra ir kitas akcentas. Tai – kartu komplektuojami antgaliai. Kuo jų daugiau, tuo daugiau ir galimybių greitai bei lengvai sukurti norimą įvaizdį.

O kas pradžiugins dailiosios lyties atstoves?

Lygi, švelni nei nepriekaištingai atrodanti oda – kiekvienos moters tikslas. Na, o, kad jį pasiekti būtų lengviau, prireiks ne tik įvairių kūno losjonų, bet ir tam tikrų prietaisų. Vienas jų – depiliatorius. Ir būtent jis gali tapti puikiu sprendimu, kai norisi nudžiuginti savo antrąją pusę. Tačiau ne paslaptis, kad stipriosios lyties atstovai nėra linkę domėtis tokio pobūdžio gaminiais. Tad, kad iš tiesų pavyktų išrinkti tai, kuo jūsų antroji pusė nuoširdžiai apsidžiaugtų, verta atkreipti dėmesį į tam tikras detales.

Savaime suprantama, vienas svarbiausių akcentų yra kartu su prietaisu parduodami antgaliai. Kuo jų daugiau, tuo funkcionalesnis bus ir įrenginys. Tiesa, jei jūsų antrosios pusės oda yra ypač jautri, verta pirkti depiliatorių, turintį, būtent šiam odos tipui skirtą antgalį. Taip pat verta atkreipti dėmesį ir į tai, kiek greičio lygių turi įrenginys – kuo jų daugiau, tuo daugiau. Nepamirškite ir dar vienos detalės – jei jūsų antroji pusė (su jumis ar be jūsų), labai dažnai vyksta į keliones, verta teikti pirmenybę depiliatoriui, kuris veikia naudojat baterijas arba turi įkraunamą bateriją. Na, o čia galite sužinoti daugiau apie šiuos įrenginius.

Remiamas turinys