Nepriekaištingai atrodanti 58-erių Kristina Kaikarienė apie plastines operacijas: nuliūdinsiu, bet randu kitų alternatyvų

Lietuva
Gediminas Malaškevičius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pranešimas spaudai

Kristina Kaikarienė – visiems puikiai pažįstama asmeninių švenčių planuotoja. Jos vyras – Vygintas Kaikaris – vienas žinomiausių plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojų. Abu daug pasiekę, sėkmingi ir be galo laimingi žmonės. Pramogų pasaulį nuolat drebinant žymių žmonių skyryboms gali pasirodyti, jog tobula santuoka neegzistuoja, o socialiniuose tinkluose pernelyg pabrėžiama amžina meilė tėra gerai apgalvota rinkodaros kampanija. Ir vis dėlto, pažvelgus į beveik tris dešimtmečius kartu skaičiuojančius Kaikarius išsisklaido visos dvejonės.

Tad kaip jiems, itin užsiėmusiems profesionalams, pavyksta jau beveik trisdešimt metų puoselėti tobulus santykius? Kokią pačią didžiausią vyro svajonę Kristina neseniai įgyvendino, kokių plastinių operacijų Vygintas niekada neatlieka ir kaip jo karjera tęsėsi po to, kai vyro darbovietė pateko į itin nemalonų skandalą – jau šį antradienio vakarą LNK laidoje „Bus visko“. 

Žinoma pora vienas kitą palaiko ne tik džiaugsmo akimirkomis, tačiau ir įvairių negandų metu. Kai prieš šešerius metus kliniką, kurioje dirbo Vygintas, purtė stambaus masto pacientų duomenų vagystės skandalas, Kristina labai nerimavo dėl savo sutuoktinio emocinės sveikatos ir kiekvieną jo skausmo akimirką stengėsi būti šalia tiek, kiek tik reikėjo. „Jam buvo labai negerai, net nemiegojo. Sunkiausia buvo matyti neviltį ir nežinią savo žmoguje, kai tu žinai, kad negali nieko padėti”, – laidoje dalinsis Kristina.

Žinomas chirurgas laidoje „Bus visko“ prisipažins, kad tuo metu jautėsi išduotas bei sugniuždytas. Ir šiandien, po šešerių metų tylos, pirmą kartą ryšis atvirai prabilti apie tuometę situaciją, Vygintas atskleis, kad nusikaltimą tąkart įvykdė buvęs klinikos darbuotojas, kurį vyras įvardins laidoje. Nusikaltimą įvykdęs asmuo ne tik pavogė svetimus duomenis, tačiau ir ėmė šantažuoti klinikos pacientus, tarp kurių buvo ir ne vienas žinomas asmuo. Meluodamas, kad yra sukaupęs daugybę pikantiškų nuotraukų, galinčių atskleisti, kas, kur ir kaip pasitobulino savo kūno linijas, nusikaltėlis žmones mėgino įbauginti ir prašė išpirkų. Į jo taikinių sąrašą tada pateko ir Kristina Kaikarienė, tačiau moteris tik numoja ranka – tokių grasinimų ji visai neišsigando, nes kaip pati sako, yra užsiauginusi storą odą. 

„Paklausiau, padėjau telefoną ir jokios reakcijos. Šitoj vietoj visiškai ramiai galiu pasakyti. Ar parodys mano dantis, ar parodys mano užpakalį, na, sorry, rodykit”, – atviraus laidoje Kristina.

Nors tuo metu apie šį įvykį rašiusi žiniasklaida labai dažnai linksniavo ir Vyginto pavardę, medikas tikina, kad su klinika  buvo susijęs tuo, jog joje dirbo chirurgu ir turėjo akcijų. Įmonės jis nevaldė, į administracinį darbą niekada nesikišo. Vis tik, vyras prisipažįsta, kad šią skaudžią patirtį priėmė kaip labai gerą gyvenimo pamoką.

Tiek Kristina, tiek Vygintas ne kartą gyvenime yra girdėję kompromituojančių klausimų apie tai, kaip dažnai vyro atliekamomis paslaugomis naudojasi jo nuostabiai atrodanti žmona. Kristina tokius smalsuolius greičiausiai nuliūdins, kadangi plastinių operacijų ji, tikina, niekada nesidariusi. Vis dėlto, moteris pripažįsta nemažai dėmesio skirianti savo išvaizdai ir kol kas atrandanti kitokių alternatyvų. Sveika mityba, nuo 40-ties metų leidžiamos botulino injekcijos, geras miegas, vitaminai ir neseniai atrasti liekninantys kūno įvyniojimai yra 58-erių Kristinos Kaikarienės nepriekaištingos išvaizdos paslaptis.

Apie tai, kas paviešino slaptą klinikos informaciją, kaip porai pavyksta tris dešimtmečius atlaikyti visas negandas bei smūgius ir kokie pomėgiai dar labiau suartina Kaikarius – jau šį antradienio vakarą, 20 val., laidoje „Bus visko“ per LNK.