Nekasdienė patirtis: skriejant atrakcionu mergaitei į veidą rėžėsi žuvėdra

Nekasdienė patirtis: skriejant atrakcionu mergaitei į veidą rėžėsi žuvėdra
Pasaulis
@youtube stop kadras
Reporteris Agnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

13-metė atrakcionų parke Pensilvanijoje (JAV) patyrė ne tik džiaugsmą besisupdama karuselėse, bet ir šoką. Į mergaitės veidą rėžėsi žuvėdra.

Kiley Holman draugės 14-ąjį gimtadienį šventė atrakcionų parke. Iki 120 kilometrų per valandą į viršų iškeliantis atrakcionas žadėjo gerus įspūdžius.

Mergaičių pasivažinėjimą atrakcionu kiek sutrikdė netikėtas įvykis. Į K. Holman veidą rėžėsi lyg iš niekur atsiradusi žuvėdra.

„Žuvėdrą pastebėjau vos tik atrakcionas mus iškėlė į viršų. Žuvėdra metėsi apačion ir trenkėsi man į veidą. Stipriai nesužeidė, liko tik mažas įbrėžimas“, – pasakojo mergaitė. Po susidūrimo mergaitė paukštį numetė nuo savęs.

Atrakcione šalia sėdėjusi K. Holman sėdėjusi draugė nespėjo pamatyti šio susidūrimo. Vienos iš mergaičių mama, likusi prie atrakciono, taip pat nepastebėjo, kaip paukštis atsitrenkia į K. Holman.

Pati K. Holman sakė, jog iš pradžių sutriko, nes nesitikėjo, jog atsidurs žuvėdros kelyje. Ji pripažįsta, kad kol kas adrenalino pakaks ir atrakcionų parke neskubės apsilankyti.

Pagal užsienio žiniasklaidą