Naujos sudėties Marijampolės jaunimo reikalų taryba pradėjo savo veiklą

resize_1472x924_dsc06592
Marijampolė
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Marijampolės savivaldybė

Rugsėjo 5 dieną, vyko pirmasis penktosios kadencijos Marijampolės savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis, kurio metu jaunimo reikalų taryba išrinko naują tarybos pirmininką, pirmininko pavaduotoją bei sekretorę.

Marijampolės savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininku balsų dauguma išrinktas Marijampolės savivaldybės tarybos narys Ričardas Bagdanavičius. Naujai išrinktas pirmininkas dėkojo jaunimo reikalų tarybos nariams už parodytą pasitikėjimą ir išreiškė viltį, kad ši, naujai suformuota taryba, dar atidžiau svarstytų ir gilintųsi į jaunimui rūpimus klausimus.

Marijampolės savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininko pavaduotoja išrinkta jaunimo atstovė Raminta Milašiūtė. Pavaduotoja teigė, kad jos tikslas yra siekti, kad Marijampolės savivaldybės jaunimo reikalų taryba taptų artimesnė jaunimui, ir užtikrinti, kad apie vykdomas veiklas būtų žinoma kuo plačiau.

Marijampolės savivaldybės jaunimo reikalų tarybos sekretore vienbalsiai išrinkta Savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Loreta Rutkauskienė.

Marijampolės savivaldybėje jaunimo sritį kuruojančios vicemerės Agnė Pavelčikienės nuomone, jaunimo reikalų taryba yra svarbus patariamasis balsas formuojant jaunimo politiką, nes jauni, aktyviai savivaldybės valdyme dalyvaujantys žmonės nagrinėja svarbius klausimus iš kitos perspektyvos, jie gali teikti savo pasiūlymus ir įžvalgas ir stiprinti su jaunimu dirbančių įstaigų ir asociacijų tarpusavio bendradarbiavimą.