Naujos investicijos: UAB „Maristika“ gamybą iš sostinės perkels į Alytų

35673_761b5c677af4dc060bcde94d944ecc32
Alytus
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Alytaus miesto savivaldybė

Alytaus pramonės parke – naujos investicijos. Fortų gatvėje kitų metų pradžioje UAB „Maristika“ 20 612 kv. m žemės sklype pradės statyti stiklo apdirbimo ir administracinei veiklai bei sandėliavimui skirtas patalpas.

Gruodžio 5 d. Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis ir UAB „Maristika“ direktorius  Raimundas Jegelevičius pasirašė investicijų sutartį.

„Džiaugiuosi visais verslais, kurie ateina į Alytų, veikia ir kuria darbo vietas mūsų mieste. Tačiau ypač džiugu, kai į Alytų grįžta vietiniai investuotojai, sukaupę puikią verslo patirtį, plečiasi, o naujas gamyklas atidaryti nusprendžia savo mieste – Alytuje. UAB „Maristika“ netrukus paliks Vilnių ir įsikurs Alytaus pramonės parke. Projektai parengti, planai pristatyti, statybos darbai netrukus prasidės, o po metų, jei viskas eis, kaip numatyta, jau kirpsime ir juostelę atidarydami gamyklą“, – Alytuje besikuriančiu  stiklo klasteriu džiaugėsi savivaldybės meras N. Cesiulis

Iš Vilniaus į Alytų gamybą perkelianti UAB „Maristika“ Alytuje planuoja investuoti apie 8 mln. Eur.  

Kaip teigė UAB „Maristika“ vadovas R. Jegelevičius, su stiklo apdirbimu susijusią veiklą jo vadovaujama įmonė Alytuje vysto nuo 1993 m. „Iš pradžių tuo užsiėmė prekybos įmonė „Maristika“, tuomet įsikūrė UAB „Stronglasas“. Mes visuomet norėjome įsigyti įmonę, kurios paskirtis būtų pateikti produkciją galutiniam vartotojui. Tuomet mums pasitaikė galimybė įsigyti Vilniuje esančią įmonę, tai mes ir padarėme. Po kurio laiko senieji savininkai nusprendė parduoti įmonės teritoriją ir nutiko taip, kad turime  įmonę, tačiau neturime jai vietos. Ieškoti pastato ar jį statyti Vilniuje mums pasirodė per brangu, todėl  nusprendėme įmonės gamybą perkelti į Alytų“, – apie  sprendimą iš šalies sostinės persikelti į Dzūkijos sostinę pasakoja UAB „Maristika“ direktorius R. Jegelevičius.  

Pasak  įmonės vadovo, įmonę iš Vilniaus į Alytų nuspręsta perkelti dėl keleto privalumų – Alytuje jau yra kelios stiklo įmonės, tad čia nebus jaučiamas darbo jėgos stygius. Be to, Alytus yra įsikūręs patogioje geografinėje vietoje – netoli Vilniaus, todėl bus patogu sostinėje užsiimti prekyba, o Alytuje – gamyba.

Alytuje planuojamoje statyti stiklo ir veidrodžių apdirbimo įmonėje ketinama sukurti apie 35–40 naujų darbo vietų.