Naujo teatro sezono atidarymas – premjeriniu spektakliu be žodžių

Naujo teatro sezono atidarymas – premjeriniu spektakliu be žodžių
Alytus
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Alytaus miesto savivaldybė

„Labai prasmingas naujo sezono šūkis „Būti kartu“. Nes ir jūs, ir teatras iš tiesų atspindi tą siekį būti su teatru, būti su miesto žmonėmis. Ir jau padarėte, kad kartu būname daugybėje miesto renginių, kuriuos kuriate ne tik tarp teatro sienų, bet įvairiose miesto erdvėse.

Ir tie renginiai be Alytaus miesto teatro jau tiesiog neįsivaizduojami. Ačiū jums už tai, už pagalbą bendraujant su Ukraina, už buvimą kartu su miesto bendruomene“, - sveikindamas miesto teatralus ir teatro mylėtojus bei jo vadovę Inesą Pilvelytę, dėkojo ir sėkmės linkėjo Alytaus miesto mero pavaduotojas, einantis mero pareigas Povilas Labukas. 

Alytaus miesto teatro direktorė Inesa Pilvelytė, pristatydama naująjį sezoną, džiaugėsi, kad jis pradedamas premjeriniais spektakliais. Teatras sezoną pasitiks ne tik naujomis idėjomis bei parodomis, bet ir kvies į tradicinį komedijos festivalį, teatro plakatų konkursą, scenoje pristatys kitų teatrų spektaklius.

Na, o naują sezoną Alytaus miesto teatras pradėjo premjeriniu spektakliu „Viešbutis „Renesansas“. Istorinis laikotarpis, kuriame vyksta spektaklis, apima paskutinį sovietinio režimo laikotarpį, visiškai kitaip suvokiant laisvę nei šiandien. Įdomus režisūrinis spektaklio sprendimas – per daugiau nei valandą nenuskamba nė vienas aktoriaus žodis, o aktoriai savo personažus vaidina po išties įspūdingomis kaukėmis.