Naujasis „BMW 8“ – išskirtinis automobilis jaunatviškam gyvenimo būdui

Lietuva
Unsplash.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Tikriausiai daugelis BMW gerbėjų sutiks su teiginiu, jog naujoji 8-ta serija yra tikrų tikriausias meno šedevras, sujungiantis modernų, agresyvų dizainą, milžinišką automobilio galią bei inovatyviausias technologijas.

Šiandien kartu su https://www.avkparts.lt ekspertų komanda aptarsime pagrindinius 8 serijos „BMW“ privalumus bei panagrinėsime technines jų specifikacijas.

Kalbant apie „BMW 8“ dizainą, į akis iš karto krenta smailas bei agresyvų automobilio įvaizdį padedantis sukurtis automobilio priekis, kuriame yra aiškiai išryškinti ne tik žibintai, tačiau taip pat ir bene svarbiausiu „BMW“ dizaino elementu laikomos priekinės grotelės. Panašu, jog šįkart gamintojas nusprendė daugiau dėmesio skirti sportiškam dizainui, kuris padeda automobiliui išsiskirti gatvėse bei tapti dar lengviau pastebimu. Nors „BMW“ pristatė tiek keturių durų sedanus, tiek ir dvidurius Coupe, būtent pastarieji yra kur kas populiaresni. Dviejų durų dizainas bei smailėjanti galinė automobilio dalis jam suteikia jaunatviškumo, kuris yra be galo vertinamas.

Prabangūs dizaino sprendimai

Praktiškai visos šio išskirtinio automobilio kėbulo linijos suteikia ne tik prabangią išvaizdą, tačiau ir padeda pagerinti automobilio aerodinamiką, kuri sumažina oro pasipriešinimą važiuojant bet kokiu greičiu. Šis technologinis sprendimas tik dar kartą įrodo, jog žymusis bei visame pasaulyje puikiai žinomas vokiečių gamintojas „BMW“ kuo puikiausiai moka derinti dizaino sprendimus su bendrą automobilio našumą gerinančiomis savybėmis, o tai - be galo svarbu Premium klasės automobiliui.

Tuo tarpu automobilio salone viskas taip pat maloniai stebina, kaip ir jo išorėje. Sportinius pojūčius garantuojančios automobilio sėdynės, aukščiausios klasės medžiagos ir dar daugiau. Vos atidarius automobilio dureles iš karto tampa pastebimais tiek puikiai tarpusavyje suderintos interjero detalės tiek ir bendras jų kokybės garantas.

Tinkamas net ir ilgesnėms kelionėms

Priešingai nei daugelis mano, automobilio salone yra apstu vietos ne tik sėdintiems priekyje, tačiau ir tiems, kurie keliauja kėbulo gale. Žinoma, automobilis ir iš išorės neatrodo mažas, todėl natūralu, jog didelį dėmesį gamintojas skyrė ir jo vidui. Dėl šios priežasties „BMW 8“ yra patogus ir tinkamas net ir ilgesnėms kelionėms, tačiau reikėtų atminti, jog dalį daiktų gali tekti palikti namuose. Vis dėlto bagažinė nėra labai talpi, o bendrą jos talpą sudaro vos 420 litrų. Įprastai tokio dydžio bagažines turi paprasti hečbekai.

Sportiškumas, kuriuo malonu džiaugtis

8 serijos „BMW“ automobiliai visuomet buvo kuriami siekiant išryškinti jų sportiškumą. Ne paslaptis, jog sportiniuose automobiliuose yra svarbu ne tik jų dizainas, išvaizda ar naujausios technologijos, tačiau taip pat ir variklis.

Naujieji 8 serijos „BMW“ modeliai gali turėti net kelis skirtingus variklius, kurių gamą sudaro šešių cilindrų variantai bei išskirtinius pojūčius užtikrinantys V8. Būtent pastarieji yra laikomi populiaresniu pasirinkimu ne tik dėl didesnės automobilio galios, tačiau taip pat ir dėl jo dinamikos galimybių. Minėtas V8 variklis kartu su dviguba turbinų sistema suteikia 390 kW bei 750 Nm galią, kurios užtenka tam, kad šis sportiškas ir gražus sportinis automobilis 100 km/h greitį pasiektų per 3.7 sekundės.

Išvada, kurią galima daryti apžvelgus naują „BMW 8“ paprasta - šis automobilis yra ne tik prabangos ir krupščiai kurto dizaino rezultatas. Tai taip pat ir gyvenimo būdas, leidžiantis mėgautis išskirtinėmis akimirkomis bei naujausių, moderniausių technologijų gausa. 

„AVKParts“ – vieta, kurioje galima nesunkiai rasti reikiamų dalių daugybei skirtingų „BMW“ modelių. Daugiau informacijos rasite čia: https://www.avkparts.lt/bmw-dalys/

 

Reklama