Naujas žiniasklaidos junginys: „Etaplius“ vienijasi su Šiaulių televizija

Stipriname Šiaulių regioną 10B-10
Šiauliai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Žiniasklaidos padangėje – permainingi vėjai. Pajėgas sujungia didžiausias regioninių naujienų portalas Etaplius.lt ir regioninė Šiaulių televizija. Į vieną medijų kanalą susijungusios žiniasklaidos priemonės ne tik stiprins regioninės žiniasklaidos kokybę, bet ir plės auditoriją.

Pokyčiai įsigalėjo

Ištikimiausi žiūrovai ir skaitytojai pokyčius galėjo pastebėti nuo vasario 1 d. Permainas inicijavusios žiniasklaidos grupės tampa vienu komunikacijos kanalu, kurio pasiekiamumas ženkliai padidėjo dėl keleto priežasčių.

„Šiaurės Lietuvos regione vienareikšmiškai tampame stipriausiais žiniasklaidos atstovais. Etaplius.lt ilgą laiką turėjo dideles pajėgas naujienų portale, nes sekė, domėjosi ir pranešė naujienas ne tik iš Šiaulių apskrities, bet ir visos Lietuvos. Šalyje nykstant popierinei žiniasklaidai, mūsų leidžiamas savaitraštis „Etaplius“ vis dar turi gausų ištikimų prenumeratorių ratą. Aktyviai ir sėkmingai dirbame kaip reklamos agentūra. Susijungę su Šiaulių televizija mes dar labiau stipriname regiono žmonių pasiekiamumą, šį kartą – televizijos kanalu“, – apie pokyčius kalbėjo VšĮ „Šiauliai plius“ direktorė Giedrė Brazlauskaitė.

Permainų svarbą pabrėžė ir Šiaulių televizijos direktorė Evelina Mažeikienė. Ji atskleidė, kad televizijos žiūrovus pasieks ir daugiau naujienų.

„Geros naujienos visiems televizijos žiūrovams – grįš antžeminė televizija. Visi žiūrovai, kurie neturėjo galimybės stebėti kabelinės ir skaitmeninės televizijos, savo ekranuose vėl galės išvysti mėgstamas laidas ir kanalus. Šiaulių televizijos kuriamas turinys ir naujienos nuo šiol bus dar plačiau skleidžiamos naujienų portale ir savaitraštyje „Etaplius“. Šis sprendimas mums užtikrina stipresnę komandą ir didesnę auditoriją. Iš dviejų žiniasklaidos grupių tampame vienu dideliu ir galingu komunikacijos kanalu“, – teigė Šiaulių televizijos vadovė.

 

Epicentre – mažesni miestai

Pabrėžiant žiniasklaidos grupių susijungimo naudą vartotojams, žiūrovams ir skaitytojams, akcentuojama sandorio pridėtinė vertė komerciniams partneriams. Teigiama, kad tapus vienu stipriu ir įtakingu žaidėju, ženkliai padidėjo reklamos sklaida.

Nors artimiausiu metu abi žiniasklaidos priemonės išlaikys savo autentiškumą – liks po tų pačių pavadinimų vėliavomis – nuo šiol dirbs vieningai. Šiaulių televizijos kuriamas turinys papildys „Etaplius“ kanalus, naujienų portalą bei savaitraštį, o televizijos ekranuose bus galima išvysti populiariausias naujųjų partnerių laidas ir projektus.

Reklamos davėjai, kaip ir iki šiol, turės galimybę rinktis, kokio šalies miesto auditoriją ir kokiu būdu norės pasiekti. Įsikūrę Šiauliuose „Etaplius“ bei Šiaulių televizija plačiausią paslaugų spektrą teiks šioje apskrityje.

G. Brazlauskaitė pabrėžia, kad svarbiausiu susivienijusios komandos komunikaciniu tikslu išlieka operatyvus ir teisingas visuomenės informavimas: „Turiu pabrėžti, kad tai darome ne dėl paspaudimų. Mums svarbu informuoti visuomenę apie šalyje vykstančius procesus. Kuriame pridėtinę vertę mažesniuose šalies miestuose ir miesteliuose. Matome tame prasmę, nes mums, kaip žiniasklaidos atstovams, svarbu pasiekti kiekvieną žmogų“.