Naują krepšinio sezoną „Jurbarkas-karys“ komanda pažymėjo pergale

386709835_745282797641122_5072289871993885662_n
Jurbarkas
Jurbarko rajono savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Jurbarko rajono savivaldybė

Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje prasidėjo naujas Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonas, kuriame pirmą kartą Jurbarko krepšinio istorijoje žais Jurbarko miesto „Jurbarkas-karys“ komanda.

2023–2024 m. sezono atidarymo renginys sulaukė ne tik didelio žiūrovų ir krepšinio sirgalių dėmesio, bet ir gausaus svečių būrio. Pasidžiaugti nauju komandos startu atvyko LR Krašto apsaugos viceministras Žilvinas Tomkus su savo kolegomis, Nacionalinės krepšinio lygos vykdantysis direktorius Justas Kalinauskas, šventės metu rajono merui Skirmantui Mockevičiui įteikęs NKL lygos vėliavą. Ji bus keliama kiekvienų namuose žaidžiamų varžybų metu.
 
„Jurbarkas-karys“ komandos startą naujame NKL sezone stebėjo ir Jurbarko rajono savivaldybės tarybos nariai, kurių pritarimu, „Jurbarkas-karys“ komandai buvo skirtas finansavimas iš rajono biudžeto.
 
Sveikindamas „Jurbarkas-karys“ komandą ir visą Jurbarko krepšinio bendruomenę su nauju startu rajono meras Skirmantas Mockevičius ne tik pabrėžė patekimo į antrą pagal pajėgumą Lietuvoje krepšinio lygą svarbą, bet ir pasidžiaugė glaudžia draugyste su Krašto apsaugos ministerija bei Jurbarko miestą krepšinio aikštelėje atstovaujančiais kariškiais.
 
„Jurbarkas-Karys“ komandai, šį pavasarį tapusiai Regionų krepšinio lygos čempionu, žodis „Karys“ nėra tik žodis pavadinime – daugiau nei pusė komandos žaidėjų yra Lietuvos kariuomenės kariai. Didžioji dalis jų tarnauja Krašto apsaugos savanorių pajėgose, du krepšininkai yra profesinės karo tarnybos kariai, o vienas iš žaidėjų neseniai atliko privalomąją pradinę karo tarnybą. Kariuomenė ir sportas yra neatsiejami dalykai – fizinis parengtumas yra svarbus kiekvienam mūsų šalies kariui.

Karišką discipliną, ištvermę ir atkaklumą krepšinio aikštelėje demonstruojantys Jurbarko komandos žaidėjai taip pat yra puikus pavyzdys, įrodantis, kad tarnyba Lietuvos kariuomenėje gali būti lengvai suderinama su pačia įvairiausia civiline veikla.
 
Šviesų, muzikos ir triukšmingų sirgalių palaikymo šūksnių pilnoje Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje, į pirmą dvikovą naujame sezone, „Jurbarkas-karys“ stojo su Kauno r. „Atletas“ komanda. Po labai įtemptos ir permainingos kovos, rezultatu 81:80 jurbarkiečiai šventė pirmąją pergalę.