Namuose laimėjęs „Žalgiris“ pratęsė „Betsafe-LKL“ finalo seriją

Lietuva

bc Žalgiris Kaunas (facebook) nuotr.

EtapliusŠaltinis: zalgiris.lt

304243

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai laimėjo trečiąją „Betsafe-LKL“ finalo serijos dvikovą „Žalgirio“ arenoje. Andrea Trinchieri komanda rezultatu 91:81 (25:15, 22:21, 19:20, 25:25) įveikė Vilniaus „Rytą“ ir įsirašė pirmą pergalę finalo serijoje.

Dėjimu iš viršaus pirmuosius kauniečių taškus pelnė Laurynas Birutis, tuomet aštuonis taškus iš eilės pelnė Edmondas Sumneris, dvitaškiu pasižymėjo Dovydas Giedraitis, o Edgaras Ulanovas sumetė baudų metimus – 14:6. Tritaškį pataikė Tomas Dimša, savo firminį metimą viena ranka įmetė L.Lekavičius, metimais iš po krepšio taškus rinko Kevarriusas Hayesas ir Brady Manekas, o kėlinio pabaigoje baudų metimus sumetė E.Ulanovas – 25:15.

E.Sumneris antrą ketvirtį pradėjo penkiais taškais iš eilės, K.Hayesas įmetė dvitaškį, o E.Ulanovas paleido taiklų tritaškį – 35:21. Reidą po krepšiu surengė Arnas Butkevičius, tris taškus tuomet surinko L.Birutis, septynis iš eilės sumetė L.Lekavičius – 47:36.

Pirmuosius savo taškus iškart po pertraukos pelnė Rolandas Šmitas, iš viršaus įdėjo ir dvitaškį pataikė L.Birutis, iš toli taikliai metė E.Sumneris, o vidutinio nuotolio metimu pasižymėjo D.Giedraitis – 58:45. L.Lekavičius ir T.Dimša taip pat pridėjo po dvitaškį, E.Sumneris paleido dar vieną taiklų tolimą metimą, o A.Butkevičius pridėjo tašką nuo baudų metimo linijos – 66:56.

Trijų taškų vertės metimu ketvirtį pradėjo L.Lekavičius, tritaškį su varžovo pražanga pataikė E.Ulanovas, o K.Hayesas įdėjo iš viršaus – 75:63. L.Lekavičius dar smeigė ir tritaškį, reidą po krepšiu taškais užbaigė E.Sumneris, o E.Ulanovas, E.Sumneris, D.Giedraitis, K.Hayesas ir L.Lekavičius taškus rinko baudų metimais ir įtvirtino pergalę – 91:81.

„Žalgiris“: E.Sumneris 22, L.Lekavičius 19 (4 rez. perd.), E.Ulanovas 14 (5 atk. kam.), L.Birutis 9 (5 atk. kam.), D.Giedraitis 8, K.Hayesas 7, T.Dimša 5, A.Butkevičius 3 (2 per. kam.), B.Manekas 2, R.Šmitas 2 (8 atk. kam.).

„Rytas“: M.Fosteris 25, M.Echodas 15, J.Gorhamas 12, M.Normantas 11, G.Radzevičius 10.