„Namučiai“ turės parką

Kaunas
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kauno rajono savivaldybė

Jonučių II kaime plėtojamame daugiabučių gyvenamųjų namų kvartale „Namučiai“ jau šią vasarą bus įrengtas 1,1 ha parkas, į kurį bus investuota maždaug pusė milijono eurų. Vėliau investuotojai ketina perduoti parką Kauno rajono savivaldybei. Apie tai merą Valerijų Makūną ir kitus savivaldybės vadovus ketvirtadienį informavo šio projekto vystytojai.

Sutvarkytoje teritorijoje bus treniruoklių, stalo teniso, vaikų žaidimų, pikniko, augintinių vedžiojimo ir treniravimo zonos.

V.Makūnas sveikino tokį verslininkų požiūrį. „Sutvarkytos viešosios erdvės gerina gyvenimo kokybę, padeda telkti bendruomenę, skatina tvarų požiūrį į aplinką, kartu didina ir nekilnojamo turto vertę“, – pastebėjo meras.

Susitikime taip pat aptarti švietimo, komercinių patalpų įrengimo, viešojo transporto klausimai bei galimybės Kaštonų gatvę sujungti su Karkazų gatve.

„Namučiai“ – dvylikos daugiabučių namų kompleksas rytiniame Jonučių pakraštyje. Bendras NT projekto gyvenamasis plotas sudarys apie 24 tūkst. kvadratinių metrų. Iš viso kvartale duris atvers maždaug 400 butų. Verslininkai projektą planuoja užbaigti iki 2025 metų.