Naisių vasaros teatro spektaklis šeimai „Oranžinė planeta“

lvEiQi2ewV
Šiauliai
NedaMat Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

2024 m. sausio 23 d. 18 val. Šiaulių kultūros centre Naisių vasaros teatras kviečia į spektaklį visai šeimai „Oranžinė planeta“ (rež. Arvydas Lebeliūnas ) pagal V. Žilinskaitės knygą „Seneliūkštis“, kuriuo bandys žiūrovus sugrąžinti į vaikystės žaidimus, laisvą kvailiojimą ir į kiekvieno prisiminimus. Spektaklis nemokamas.

Naisių vasaros teatras primena, jog kiekvienas iš mūsų tarsi skirtinga planeta, kuri sukasi aplink vieną didelę saulę – mūsų gyvenimą. Mes visi, maži ir dideli susijungiame į visumą, drauge pildome savo svajas, ieškome savo spalvų, dalinamės ir kartais pešamės dėl nereikšmingų, bet mums – kosmiškai didelių ir svarbių dalykų. Spektaklyje visai šeimai „Oranžinė planeta“ sprendžiamos kosmoso dydžio vaikų problemos, tėvų santykiai tarpusavyje ir su vaikais. Draugystė, konkurencija, meilė. Viskas, aplink ką sukasi mūsų kiekvieno pasaulis. Naisių vasaros teatro aktoriai drauge su režisieriumi Arvydu Lebeliūnu teigia, kad svarbiausia žinoti, kad ir kokie mes esame iš skirtingų planetų, visi turime tą vieną savo – Oranžinę – planetą, kurioje telpa visas mūsų spalvotas, nepaprastai paprastas gyvenimas.

Režisierius – Arvydas Lebeliūnas
Scenografas – Sergėjus Bocullo
Kompozitorius – Tomas Lygutas
Choreografė – Lina Šimkienė

Įėjimas tik su kvietimais. Kvietimus nuo sausio 2 d. bus galima pasiimti Šiaulių kultūros centro kasoje. Kasos darbo laikas darbo dienomis 9–18 val. VI–VII 1 val. prieš renginį. Kasos tel. +370 683 57 691.

Daugiau informacijos rasite: https://renginiai.kasvyksta.lt/117099/naisiu-vasaros-teatro-spektaklis-seimai-oranzine-planeta