Moteris vos nemirė iš gėdos: per „Zoom“ pokalbį su viršininku ant lentynos pamiršo pikantišką dalykėlį

Moteris vos nemirė iš gėdos: per „Zoom“ pokalbį su viršininku ant lentynos pamiršo pikantišką dalykėlį
Pasaulis
Freepik.com nuotr.
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Per pandemiją daugybę įvairiausių reikalų išmokome spręsti nuotoliniu būdu. Tiesa, nuotolinių pokalbių ir posėdžių metu žmonėms nepavyksta išvengti kuriozinių situacijų. Į tokią pateko ir Nicki Faulkner, kuri „Zoom“ pokalbį su viršininku atsimins dar ilgai.

Rytų Londone gyvenanti Nicki Faulkner, dirbanti personalo srityje, vaizdo pokalbio metu pamiršo buteliuką lubrikanto, kuris buvo padėtas lentynoje jai tiesiai už galvos. 32 metų moteris sakė, kad 45 minutes trukusį pokalbį praleido lyg ant adatų, tikėdamasi, kad niekas to nepastebės. Nicki sakė, kad ji „mirė viduje“, kai pamatė, ką padarė.

„Praėjus maždaug 15 minučių nuo pokalbio pradžios žvilgtelėjau į savo kameros vaizdą ir pamačiau lubrikantą ant lentynos už savęs. Jis matėsi kuo aiškiausiai, etikete į priekį, bet buvo per vėlu jį perkelti“, – pasakojo ji. Susigėdusiai moteriai beliko raudonuoti ir tikėtis, kad jos viršininkas neatkreips dėmesio į ryškios spalvos buteliuką.

„Kitą kartą į vaizdo pokalbius jungsiuosi prie virtuvės stalo – lova buvo bloga idėja“, – gėdos neslėpė Nicki.

Moteris iš savo viršininko replikų dėl to nesulaukė, tačiau nežino, ar šis tikrai nepastebėjo, ar tiesiog nenorėjo pasirodyti nemandagus ir gėdinti darbuotojos. Nicki pataria visiems, kad prieš dalyvaujant vaizdo pokalbyje vertėtų gerai apžiūrėti aplinką už savęs, kad išvengtumėte tokių nesmagių situacijų.