Moteris sako, kad santuoka su skudurine lėle „kabo ant plauko“ po to, kai sužinojo apie sutuoktinio neištikimybę

Moteris sako, kad santuoka su skudurine lėle „kabo ant plauko“ po to, kai sužinojo apie sutuoktinio neištikimybę
Pasaulis
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Moteriai iš Brazilijos teko nusivilti sužinojus, kad jos vyras skudurinė lėlė ją apgaudinėja. 37 metų Meirivonė Rocha Moraes manė, kad rado savo gyvenimo meilę – skudurinę lėlę, vardu Marcelo, kol sužinojo, kad jos mylimasis turi slaptą romaną.

Nors su skudurine lėle susituokė anksčiau šiais metais, Meirivonė sako, kad jų santykiai dabar „kabo ant plauko“.

Pora turi tris vaikus – Carol, Fiego ir naujagimį.

„Man labai liūdna ir vos galėjau užmigti, nes labai myliu savo vyrą. Jis neigė išdavystę“, – sakė moteris.

Ji pasakojo, kad apie vyro išdavystę jai pranešė draugė. Ši pasakė mačiusi, kaip skudurinė lėlė įeina į motelį su kita moterimi. Tuo metu Meirivonė tris paras praleidusi ligoninėje, nes virusu užsikrėtė vienas iš jos vaikų.

„Iš pradžių maniau, kad draugė meluoja, bet po to pradėjau žvalgytis po vyro telefoną ir pamačiau žinutes. Mane apgaudinėjo. Jis viską neigė, sakė mane mylintis ir prašė atleidimo“, – skaudžiais prisiminimais dalijosi brazilė.

Ji sako pasiteiravusi, kas toji moteris, su kuria ją išdavė vyras, bet skudurinė lėlė Marcelo neatsakė.

„Visada prisimenu, kaip prie altoriaus Marcelo man pažadėjo ištikimybę ir negaliu patikėti, kad jis šitaip pasielgė. Aš jam sakiau, kad tie, kurie myli, neišduoda, o mes prisiekėme amžinai meilei – negalime būti trys, esame tik dviese. Mūsų laimingas berniukas yra labai gerai prižiūrimas ir aš jį netrukus pakrikštysiu. Dėl sūnaus mes ir toliau gyvensime kartu, bet mano didžiausia svajonė yra vieną dieną turėti namą mums visiems“, – atviravo brazilė.

Meirivonė liepė Marcelo miegoti svetainėje, nes dėl išdavystės ji nenorėjo likti tame pačiame kambaryje. Ji taip pat norėjo išvyti vyrą iš namų, tačiau nusprendė, kad augančiam kūdikiui labai trūks tėvo.

„Meilė, kurią jam jaučiu, privertė mane kiek aprimti. Negaliu atleisti visiškai, bet nemanau galėsianti gyventi be savo vyro. Man reikia su juo pasikalbėti, kad jis kartą ir visiems laikams nuspręstų manęs neapgaudinėti“, – apie santykius su skudurine lėle pasakojo moteris.